Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
12.06.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Відкриті торги проведені у 2019 році на капітальний ремонт. Заключено договір на 5090.000 тис грн. Роботи у 2019 році виконані на суму 2212,454 тис. грн., термін дії договору продовжено на 2020 рік. У 2020 році проведено коригування кошторисної документації, в якій було замінено матеріали на зовнішнє опорядження та добавлено додаткові роботи, які не були враховані у попередній проектно-кошторисній документації. (Загальна вартість робіт по новій кошторисній документації, які необхідно виконати у 2020 році складає 3986,000 тис грн.) Чи може Підрядник закінчити невиконані роботи по існуючому договору? Чи може Замовник заключити договір з тим самим Підрядником на додаткові роботи по переговорній процедурі закупівель (вартість додаткових робіт не перевищує 50% від основного договору) відповідно до пп.5 п. 2 ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі"? Чи нам необхідно розривати договір з цим Підрядником та проводити відкриті торги на загальну вартість невиконаних робіт по відкоригованій кошторисній документації?
Відповідь
11.06.2020
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Був укладений договір (процедура відкриті торги) між Харківським національним університетом Повітряних Сил і Збройних Сил України з ТОВ "СВ АЛЬЯНЦ" (додговір №487 від 28.12.2018 р.). У Підрядника змінились реквізити. Яку статтю Закону "Про публічні заукпівлі" потрібно вказувати в додатковій угоді?. чи зміна банківських реквізитів - це істотна умова договору?
Відповідь
11.06.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
У травні було заплановано та проведено спрощену закупівлю товарів з очікуваною вартістю 108 тис.грн. (з прив'язкою до позиції Річного плану). Закупівля не відбулась. Для повторного проведення закупівлі у червні вносимо зміни до Річного плану закупівель (у ПроЗорро додається новий рядок на таку ж суму - 108 тис.грн) Яка має бути процедура для повторного проведення цієї ж закупівлі у червні: 1) відкриті торги (оскільки 108 тис.грн заплановано у травні (торги не відбулись) + 108 тис.грн на червень), або 2) спрощена закупівля? Замовник визначений пунктами 1-3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (поріг для закупівлі товару (товарів) дорівнює або перевищує 200 тис.грн.) Дякую.
Відповідь
10.06.2020
Запитання      Тема: Виконання договору
Доброго дня. Прошу надати роз’яснення стосовно наступного випадку: Замовником були оголошені відкриті торги предметом закупівлі яких є будівельні роботи. В тендерній документації замовником були опубліковані відповідні об’єми необхідних будівельних робіт. Визначено переможця відкритих торгів який для участі у відкритих торгах склав відповідну кошторисну документацію згідно опублікованих замовником в тендерній документації об’ємів необхідних будівельних робіт та з переможцем укладено відповідний договір про закупівлю. В процесі виконання переможцем договору про закупівлю та після отримання в повному обсязі від замовника проектної документації на будівництво було виявлено, що в опублікованих замовником в тендерній документації необхідних об’ємах будівельних робіт містились помилки та описки (деякі об’єми будівельних робіт, що містяться в проектній документації НЕ були враховані в опублікованих в тендерній документації об’ємах необхідних будівельних робіт відповідно до яких переможцем складалась кошторисна документація (та яка після визначення переможця стала додатком до договору про закупівлю), а деякі об’єми необхідних будівельних робіт, що містились в тендерній документації навпаки були зазначені помилково та їх виконання є неможливим. Відповідно до вищезазначеного, виконання договору про закупівлю в передбачених кошторисною документацією об’ємах є неможливим за відсутності при цьому вини переможця торгів, оскільки кошторисна документація переможця торгів складалась відповідно до наданих замовником в тендерній документації об’ємах необхідних будівельних робіт, які містили помилки. Чи можливо підрядником в межах укладеного договору про закупівлю та в межах зазначеної в договорі про закупівлю договірної ціни (без її збільшення) відкоригувати кошторисну документацію (яка є додатком до Договору про закупівлю) шляхом усунення вищезазначених недоліків з обґрунтуванням цього положеннями п.3 ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» як випадок «покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю»? Якщо вищезазначений варіант є неможливим, то прошу надати роз’яснення щодо інших законних шляхів врегулювання вищезазначеної проблеми.
Відповідь
10.06.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Замовником двічі проведено відкриті торги, що відмінені на підставі ч. 2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Таким чином, виникла підстава для застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону. Разом з тим, строки поставки товару, визначені в тендерній документації відкритих торгів, стали неможливими для виконання. Просимо надати роз’яснення чи має право замовник під час застосування на підставі п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону переговорної процедури закупівлі встановити строки поставки товару, відмінні від визначених у тендерній документації відмінених відкритих торгів, за умови, що предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізнятимуться від вимог, визначених замовником у тендерній документації.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json