Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.03.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1865 / 1925
Чи можливо в договорі на закупівлю товару,вартістю до 200 тис, який укладено без застосування процедур закупівель, керуватись частиною 5 статті 36?
Відповідь
26.02.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2017 / 2044
Згідно рішення Запорізької обласної ради №2 від 20.04.2016 року (яка є власником Комунальної установи "Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань" Запорізької обласної ради) визначено обов'язкове застосування електронної системи закупівель товарів і послуг (ProZorro) у виконавчому апараті Запорізької обласної ради та комунальних підприємствах, установах та закладах обласної ради для закупівлі, робіт і послуг, які здійснюються за кошти обласного бюджету, за умови, що вартість предмета закупівлі становить не менше 30 тис. грн. та не перевищює межі, встановленої Законом України "Про публічні закупівлі" відповідно до регламенту роботи авторизованого електронного майданчику. Наразі у 2019 році виникла потреба у закупівлі послуг з технічного обслуговування ліфтів, річна сума закупівлі складає 40395,60 грн, у місті Запоріжжя такі послуги надає тільки 1 організація, яка не є природною монополією. Просимо надати роз'яснення чи потрібно проводити закупівлю із застосуванням системи електронних закупівель Prozorro (допорогові торги), та якщо у разі проведення процедури закупівлі із застосуванням системи електронних торгів Prozorro (допорогові торги) закупівля буде визначена такою що не відбулася просимо роз'яснити подальші дії замовника. Дякуємо!
Відповідь
14.02.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2201 / 2205
Чи зобов'язаний замовник одразу публікувати на сайті весь додаток до річного плану? Чи буде порушення діючого законодавства публікація додатку до річного плану кожного кварталу?
Відповідь
07.02.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3457 / 3415
1. Чи можна застосовувати переговорну процедуру для проведення допорогових закупівель, якщо відсутні виняткові підстави проведення переговорної процедури, згідно з п.2 ст. 35 ЗУ "Про публічні закупівлі". 2. Відповідно до п.3 ст 35 ЗУ "Про публічні закупівлі", за результатами проведених переговорів замовник публікує на електронному майданчику повідомлення про намір укласти договір, в якому обгрунтовує підстави проведення переговорної процедури. Після укладення договору він також розміщується на електронному майданчику. Чи зберігаються вказані документи на електронному майданчику після завершення процедури закупівлі?
Відповідь
23.01.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3651 / 3664
Лікарні на проведення кап. ремонт відділення виділені кошти в сумі 5 000 000,0 грн. Згідно проектно-кошторисної документації вартість даних робіт склада - 5 600 000,0 грн.яка включає в себе: проектні роботи, експертизу кошторисної документації, технічний нагляд за виконанням робіт. В минулому році на даний об"єкт було проведено закупівлю на розробку Проекту на суму 30 000,0 грн.та пройдена Підрядником експертиза кошторисної документації. Питання : 1.На яку суму лікарні необхідно провести торги? 2. Якщо сума на техічний нагляд становить 80 000,00 грн. Необхідно торги проводити з урахування цієї суми, чи треба відняти її від загальної суми : 5 000 000,00 - 80 000,00 = 4 920 000,00 грн.? 3. На суму техічного нагляду необхідно робити Звіт про укладений Договір ? 4. Якщо Експертний звіт на суму 5 600 000,00 грн., а Переможець, наприклад, переможе на суму 5 100 000,00 грн. чи потрібно Переможцю робити нову Експертизу кошторисної Документації і отримувати новий Експертний Звіт на суму на яку він переміг ?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2