Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
21.05.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Чи має право керівник Замовника з 19.04.2020 покласти на працівника із штатної чисельності функції уповноваженої особи без відповідної доплати за додаткову роботу.
Відповідь
21.05.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Чи має право замовник, при закупівлі товару "Електрична енергія" (ДК 021:2015: 09310000-5 )по процедурі "відкриті торги", включити до очікуваної вартості закупівлі послуги з передачі та розподілу електричної енергії за регульованими тарифами.
Відповідь
21.05.2020
Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель
Доброго дня! Відповідно до абзацу 2 частини 8 статті 18 ЗУ "Про публічні закупівлі": Скарги, що стосуються прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки тендерних пропозицій учасників, подаються протягом 10 днів з дня, коли суб'єкт оскарження дізнався або повинен був дізнатися про порушення своїх прав унаслідок рішення, дії чи бездіяльності замовника, але до дня укладення договору про закупівлю. Запитання: що це за "день", коли суб’єкт оскарження дійсно дізнався або повинен був дізнатися про порушення своїх прав? чи має можливісь суб'єкт оскарження подати скаргу на 11 день після публікації повідомлення про намір укласти договір?Дякую!
Відповідь
21.05.2020
Запитання      Тема: Інше
Я та двоє моїх робітників маємо інвалідність. Чи можемо ми скористатися умовами пункту 7 підпункту 8 ст.3 та надавати послуги без застосування порядку проведення спрощених закупівель
Відповідь
21.05.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Під час закупівлі робіт пропозиція учасника, розміщена на майданчику, а саме кошторис на виконання робіт, відповідала умовам. Учасник був визначений переможцем і замовник має намір укласти з ним договір. Але після пониження ціни в результаті аукціону,кошторис учаника звісно змінився також, і учасник під час укладення договору надає до договору кошторис, що не відповідає умовам (значно занижена ціна матеріалів, їх кількість, відрізняються їх найменування тощо), при цьому обсяги робіт збережені. Такий договір замовник підписати не може, оскільки штатний кошторисник дає свій висновок, що кошторис не відповідає ДСТУ. Як діяти уповноваженій особі в такому разі? На підставі якого пункту Закону відхилити пропозицію учасника,визначеного переможцем, чи може потрібно скасовувати своє рішення про визнання його переможцем, з посиланням на які саме пункти Закону "Про публічні закупівлі"?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json