Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
22.03.2024
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
ДУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА Управління освіти вул.Тараса Бульби, будинок 4, м. Дубно, Дубенський р-н., Рівненська обл., 35603 тел./факс (03656)3-22-14 e-mail: [email protected] Код ЄДРПОУ 04590725 № 483 від 22.03.2024 МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ 01008, Україна, м. Київ, вулиця М. Грушевського, 12/2 www.me.gov.ua У зв’язку з тим, що законодавством у сфері закупівель не визначено, який саме орган уповноважений надавати інформацію, щодо визначення розрахунку середніх цін по споживчих товарах на ринку, коливання цін на ринку, просимо Вас, як Уповноваженого органу, що здійснює регулювання та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, надати наступні роз’яснення: 1. Яким документом (інформацією) повинен керуватися Замовник при визначенні очікуваної ціни на закупівлю товару (продуктів харчування)? 2. Механізм здійснення розрахунку, щодо внесення змін до договору про закупівлю (прямих договорів до 100 000,00 грн. та тендерних договорів більше 100 000,00 грн, та укладених договорів по підпункту 6 пункту 13 Особливостей) в частині зміни ціни за одиницю товару? 3. При визначенні очікуваної ціни на закупівлю товару (продуктів харчування), та при заключенні договору в результаті відкритих торгів при наявній специфікації, чи можна керуватися граничними цінами Головного управління статистики у Рівненській області? 4. Якщо при тендерній закупівлі, Учасник вийшов на торги з загальною сумою меншою від очікуваної, але одна із позицій по ціні за одиницю товару значно перевищує граничну ціну / ринкову ціну за одиницю товару, чи може Замовник вимагати внесення змін, щодо цієї позиці в бік зменшення та на підставі чого? Начальник управління Наталія ІВАНИЦЬКА Юлія Пахалюк, 0992951215
Відповідь
22.04.2024
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Військовою частиною Т0310 отримані кошторисні призначення за КЕКВ 2260.230 на придбання захисних костюмів демінера та металодетекторів. Будь ласка надайте роз'яснення щодо можливості закупівлі вищевказаних товарів за КЕКВ 2260.230 та проведення процедури закупівлі за п.43-49 Постанови КМУ №1275 від11.11.2022
Відповідь
28.02.2024
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до двадцятих змін до Постанови №1175, починаючи з 13.02.2024 замовникам заборонено здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг у громадян Ісламської Республіки Іран , здійснювати публічні закупівлі товарів походженням з Ісламської Республіки Іран, а також замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли учасник є громадянином Республіки Іран Як бути замовнику, який проводить запит пропозиції постачальників і йому пропонують товар з Ірану? Постановою 822 передбачено відхилення за товар який є походження з рф\рб. Що робити якщо товар з Ірану?
Відповідь
16.03.2024
Запитання      Тема: Виконання договору
Було укладено договір з постачальником ФОП на постачання м'яса 3 рази на тиждень (понеділок, вівторок,четвер) до 7.30 але постачальник не дотримується даного графіку згідно договору. Розмови, прохання, пояснення не допомагають. Як можна врегулювати питання не розриваючи договір?
Відповідь
17.04.2024
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Чи можна бюджетній установі провести аварійний ремонт системи опалення в приміщенні по КЕКВ 2240, як послуга з поточного ремонту без застосування процедури закупівлі? Договір укласти за договірною ціною по КЕКВ 2240 без застосування АВК, аварійний ремонт системи опалення та аварійний ремонт пориву каналізаційних труб?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json