Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.03.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1536 / 1518
Роз'ясніть, будь ласка, в яких випадках застосовується укладення договору без застосування спрощених процедур на підставі пункту 3 частини сьомої статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме: оскарженням прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендеру, що оскаржується. Чим ця підстава відрізняється від аналогічної при застосуванні переговорної процедури закупівлі? Чи не буде укладення прямого договору за даною підставю уникненням застосування процедур закупівель?
Відповідь
14.03.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1679 / 1760
Трохи конкретизую попереднє запитання, задане сьогодні: 1) Чи повинен Замовник при проведенні саме спрощеної закупівлі відхилити пропозицію учасника, якщо на Прозоро навпроти такого учасника висвічує "Учасник знаходиться у зведених відомостях АМКУ", а при натиску "Детальніше" видає таке: "Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник протягом останніх 3 років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів. Підставою для такого рішення замовника є рішення органу Антимонопольного комітету України про визнання вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції...." 2)Чи має право Учасник, який є у зведених відомостях АМКУ, приймати участь в інших видах закупівель (шляхом переговорів, конкурентний діалог, переговорна процедура закупівлі), а Замовник визнавати такого учасника Переможцем?
Відповідь
14.03.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1302 / 1311
Чи повинен Замовник при проведенні спрощеної закупівлі відхилити пропозицію учасника, якщо на Прозоро навпроти такого учасника висвічує "Учасник знаходиться у зведених відомостях АМКУ" (він там дійчно знаходиться і не оскаржує в суді рішення АМКУ)?
Відповідь
10.03.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1256 / 1231
Підскажіть будь - ласка: 1. при допорогових закупівлях без використання електронної системи чи необхідно сканувати протокол уповноваженої особи з підписом чи достатньо підгрузити вордовський файл та підписанти ЕЦП? 2. В разі різних джерел фінансування спрощену закупівлю по Ковід від одного і того ж постачальника необхідно проводити різними договорами чи можна одним?
Відповідь
25.02.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1470 / 1548
Замовником в окремих сферах діяльності(монополіст) оголошено проведення спрощеної процедури:1) перший раз процедура не відьулася у зв'язку з відсутність учаників; 2)другий раз(повторно) процудура відбулася але пропозиції учасників не відповідали вимогам докуметації у зв'язку з чим усі пропозиції учасників були відхиленні а електронна система автоматично відмінила закупівлю згідно ч.18 ст.14; 3)замовником повторно оголошено спрощену закупівлю та знову закупівля не відбулася згідно ч.18 ст.14. Чи можемо замовник укласти прямий договір? керуючись п.1 ч.7 ст.3 Закону
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2