Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.06.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3635 / 3645
Доброго дня! Згідно п. 4 розділу Х ЗУ №922 до складу тендерного комітету повинно входити не менше п’яти осіб. У разі якщо кількість службових (посадових) осіб у штатній чисельності працівників замовника є меншою, ніж п’ять осіб, до складу тендерного комітету мають входити всі службові (посадові) особи замовника. Питання: Чи можна створити тендерний комітет, у склад якого входитимуть 5 співробітників, з яких 4 чоловіка - це службові (посадові) особи і 1 - не службова (посадова) особа, за умови, що у штатній чисельності працівників замовника всього мається 7 посадових осіб, тобто більше п'яти? Дякую?
Відповідь
01.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4770 / 4788
В якому вигляді повинна надаватися секретарю ТК або УО "очікувана вартість предмета закупівлі" на РОБОТИ? Наказом №275 від 18.02.2020р. не наведено конкретеки. Є зведений кошторисний розрахунок, але ж авторський, технічний, експертиза і т.д. не враховуються в очікувану вартість, то в якій саме формі робити її, і хто саме повинен ставити підпис працівник, який відповідає за неї, чи начальник теж? Може є який зразок розрахунку очікуваної вартості?
Відповідь
25.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5029 / 5081
Чи може бути голова тендерного комітету,( який проводить процедури закупівлі (відкриті торги) та звіти про договір про закупівлю без застосування електронної системи з публікацією й річних планів) і уповноваженою особою по спрощеним закупівлям
Відповідь
14.05.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3892 / 3840
Суб'єктом господарювання, що до 19.04.2020 р. не мав статусу Замовника в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі" було створено та затверджено склад тендерного комітету для проведення закупівель (допорогових) через систему Прозорро в добровільному порядку, на підставі внутрішніх розпорядчих документів. Згідно з Законом України "Про публічні закупівлі" (п. 4 прикінцевих та перехідних положень) замовник може створювати тендерний комітет. Чи потрібно зараз видавати новий наказ на призначення складу тендерного комітету, затвердження положення про тендерний комітет, оскільки попередній наказ видавався на підставі внутрішніх розпорядчих документів, а не згідно із Законом.
Відповідь
13.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4739 / 4861
Доброго дня! Устанвоа планує закупівлю товарів та послуг, вартість яких e 2020 hjws не перевищує 50тис. Враховуючи нову редакцію Закону такі питання: 1. Чи потрібно річний план та додаток до нього, якщо закупівель не передбачається у 2020 році, вартість яких перевищує 50тис? 2. Відповідно необхідно створювати тендерний комітет, якщо у попередні роки не створювали, оскільки закупівель вартістю більше 50тис. не було?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2