Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
06.07.2021
Запитання      Тема: Тендерна документація
В технічних вимогах до спрощеної закупівлі, а саме до предмету закупівлі "Капітальний ремонт спортивного залу НВК (за кодом ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) містяться об"єми робіт, тобто дефектний акт, який містить об’єми робіт (найменування робіт і витрат, їх кількість та одиниці виміру), а "Підсумкова відомість ресурсів" не відображається. Чи є обов"язковим вказувати в технічних вимогах до даного предмету закупівлі "Підсумкову відомість ресурсів"? Якою нормативно-правовою базою слід керуватися? Дякуємо за відповідь!
Відповідь
06.07.2021
Запитання      Тема: Виконання договору
Доброго дня! Цікавить відповідь на запит 1228/2020, цитую: «Просимо роз’яснити послідовність дій в такій ситуації, якщо укладено прямий договір на суму 5000,0 грн. (опубліковано відповідно звіт), яким чином необхідно відобразити додаткові угоди до нього за умови, що вартість договору з додатковими угодами не буде перевищувати 50,0 тис.грн. Чи необхідно складати план та річний звіт на кожну додаткову угоду». Ви дали посилання на відповідь в аналогічному запиті 976/2020, але дана відповідь не несе конкретної інформації щодо складання плану та річного звіту на додаткову угоду, яка збільшує суму договору. Це питання залишилось поза межами Вашої відповіді. Прошу надати конкретну та розгорнуту відповідь на питання, чи потрібно саме на укладену додаткову угоду, при умові, що сума збільшення цієї угоди не врахована у річному плані, складати додатковий план та річний звіт.
Відповідь
05.07.2021
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Чи повинне Замовник скасувати торги, якщо у період уточнення інформації учасники спрощеної закупівлі звернулися до замовника через електронну систему закупівель за роз’ясненням щодо інформації, зазначеної в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, щодо вимог до предмета закупівлі та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення спрощеної закупівлі, але відповідь не була надана?
Відповідь
01.07.2021
Запитання      Тема: Інше
Українська федерація учнівського спорту (далі – Федерація) є громадською організацією, яка має всеукраїнський статус та відповідно до статті 212 Закону України «Про фізичну культуру і спорт» представляє Україну у відповідних міжнародних спортивних організаціях, на Всесвітніх гімназіадах, інших міжнародних спортивних змаганнях серед учнівської молоді, може організовувати та проводити на території України всеукраїнські та міжнародні заходи серед учнівської молоді з видів спорту спільно з відповідними спортивними федераціями. Федерація співпрацює з Міністерством освіти і науки України на підставі до Договору про співпрацю від 20 листопада 2020 року № 1 та відповідно до підпункту 8 пункту 3 «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фізичної і спортивної підготовки учнівської та студентської молоді», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2013 р. № 866, є одержувачем бюджетних коштів на виконання нею фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів державного та міжнародного рівнів серед учнів і забезпечення підготовки і участі учнівських збірних команд у літніх (зимових) Всесвітніх гімназіадах, чемпіонатах світу та Європи, інших міжнародних заходах серед учнівської молоді. Фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи загальнодержавного рівня серед учнів, що проводяться Федерацією з фізичного виховання та спорту, забезпечення участі учнівських національних збірних команд у міжнародний змаганнях серед учнів щорічно включаються до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Федерації (Календарні плани Федерації). Календарні плани Федерації на рік в обов’язковому порядку включаються до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України відповідного року, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України. Оскільки Федерація належить до замовників, визначених пунктом 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», під час організації та проведення заходів Федерації здійснюється закупівля товарів та послуг з урахуванням вимог даного Закону. З огляду на вищевикладене, та з метою попередження порушень законодавства в сфері публічних закупівель просимо надати роз’яснення чи підпадає Федерація під дію пункту 9 частини 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» в частині здійснення закупівлі послуг, необхідних для проведення заходів з фізичної культури і спорту, та чи має право Федерація здійснювати закупівлю послуг в сумі до 200,0 тис. грн. без застосування порядку проведення спрощених закупівель для фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів державного та міжнародного рівнів серед учнів і забезпечення підготовки і участі учнівських збірних команд у літніх (зимових) Всесвітніх гімназіадах, чемпіонатах світу та Європи, інших міжнародних заходах серед учнівської молоді.
Відповідь
01.07.2021
Запитання      Тема: Тендерна документація
Доброго дня, Підкажіть будь-ласка, стосовно спрощеної закупівлі - чи може Замовник у спрощених закупівлях встановлювати дискримінаційні вимоги? Пишемо Вимоги щодо даної Закупівлі: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-06-29-000082-c - проте Замовник їх навмисто відхиляє та ігнорує. Зіткнулися із ситуацією, коли Замовник у Державній закупівлі, вимагає щоб предмет закупівлі "Пісок кварцовий" був виготовлений відповідно до стандартів ДСТУ та DIN EN 12904. В жодному нормативному документі не зазначено законних підстав для застосування стандарту DIN EN 12904 в Україні як рівнозначного діючим українським стандартам. Підкажіть будь-ласка як правильно діяти в даному випадку і чи може Замовник встановлювати такі Вимоги у тендерній документації?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json