Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
27.06.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Медичний коледж розмістив об'яву на майданчику Smarttender 24/04/2017р. Вікна металопластикові та двері балконні № тендеру UA-2017-04-24-000532-c. Аукціон відбувся 4 травня 2017 р. з кількістю учасників - 6. З різних причин перші 4 учасника були дискваліфіковані. 25.05.2017 р. переможцем був об'явлений п'ятий учасник ТОВ ФІРМА НИКС-М, з яким 02.06.2017 був укладений договір. Учасник виявився недобросовісним, тільки 13.06.2017 р. він повідомив Замовника про відмову у подальшому співробітництві та запропонував розірвати договір. На цій підставі учасник ТОВ ФІРМА НИКС-М 22.06.2017 р. був дискваліфікований, а наступний учасник ТОВ ПСК Флагман 26.06.2017 р. був об'явлений переможцем. Але згідно п. 9.5 наказу ДП "ЗОВНІШТОРГВИДАВ УКРАЇНИ" № 35 "Замовник зобов'язаний завершити закупівлю шляхом підписання договору або відміни закупівлі протягом 30 днів після закінчення строку подання пропозицій". Питання: Чи мав право Замовник визначати переможцем наступного учасника ТОВ ПСК Флагман або він повинен був припинити торги та розпочати їх знову?
Відповідь
27.06.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Відповідно до ст.2.Закону України «Про публічні закупівлі»під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому част.1, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, установлених цим Законом, та можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору. Допорогова закупівля регламентується наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 № 35. Просимо надати інформацію, яку відповідальність несуть члени тендерного комітету замовника або уповноважена особа у разі порушення Наказу №35 (наприклад не підписання договору у строк 30 днів після закінчення строку подання пропозицій).
Відповідь
26.05.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Перше питання! Якщо в річному плані закупівель сума вище 200 000 грн., але надходить заявка про придбання товару на суму менше 50 000 гривень,можливо укласти прямий договір без застосування електронної системи? Друге питання! Хто приймає рішення про проведення допорогової закупівлі: керівник закладу, тендерний комітет, робоча група тендерного комітету чи фахівець з державних закупівель (штатна одиниця)?
Відповідь
22.05.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
В листі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Вих. № 3302-06/21890-07 від 15.07.2016 надано роз'яснення щодо необхідності оприлюднення звіту про кожний укладений договір в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі". Як виконати таку вимогу зокрема в частині дотримання термінів оприлюднення у наступному випадку. 10 січня поточного року Замовником укладено договір №7 на придбання бензину на суму 40 тис. грн., що відповідає вартості даного предмета закупівлі в додатку до річного плану на 2017 рік. У зв'язку з необхідністю збільшення кількості товару та зростанням ціни на 1 літр бензину внесено зміни в додаток до річного плану, в результаті чого вартість по даному предмету закупівлі вже складає 55 тис. грн. З вищезазначених причин Замовником 19 травня укладено додаткову угоду №1 до договору №7 від 10.01.2017, згідно якої вартість договору змінено з 40 тис. грн. на 55 тис. грн. питання: 1. Як оприлюднити звіт про цей договір у визначені законодавством терміни (протягом одного дня з дня укладання), якщо дата відліку (дата договору №7)10 січня? 2. Чи правильно буде вважати днем укладання договору (на суму понад 50 тис. грн.)дату підписання додаткової угоди (тобто 19 травня)? 3. Яку ціну договору вказувати в звіті, якщо замовник прийме рішення оприлюднити звіт по даті додаткової угоди (19 травня) - всю вартість сумарно (40 тис. грн. + 15 тис. грн. за дод.угодою) чи тільки вартість збільшення (15 тис. грн.?
Відповідь
16.05.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго часу доби! Підкажіть, будь ласка, яким чином оформити оплату додаткових будівельних робіт за договором підряду укладеного з переможцем конкурсних торгів. Оплата вартості додаткових робіт призведе до збільшення суми тендерного договору. Сума таких робіт менше вартісного порогу передбаченого ч.1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Це буде додатковий чи новий предмет закупівлі? Чи переговорна процедура? Завчасно дякую!
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json