Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
16.11.2020
Запитання      Тема: Інше
Чи необхідно проводити тендер, для закупівлі вугілля, якщо дане вугілля закуповується для перепродажу?
Відповідь
16.11.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Терміни оприлюднення та підписання договорів на електроенергію як товар і електроенергію як послуги
Відповідь
13.11.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Підскажіть будь - ласка, чи правомірно розпочинати відкриті торги закупівлі електричної енергії на 2021 рік відділом освіти П'ятихатської райдержадміністрації, якщо з 01.01.2021 року такого відділу не буде , а розпочне свої обо'язки новий відділ освіти П'ятихатської ОТГ який буде мати правонаступництво. Чи матиме право правонаступник завершувати закупівлі?
Відповідь
13.11.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня! Керуючись вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» ( з урахуванням змін) (далі-Закон) для функціонування підвідомчих закладів культури у 2021 році наша установа має провести спрощену процедуру закупівлі по коду ДК 021: 2015-79993000-1 «Послуги з домоуправління та адміністративно-господарського управління» на суму 195,0 тис.грн.( експлуатаційні послуги ЖКГ) У оперативному користуванні є 5 приміщень бібліотек, які розташовані на першому поверсі житлових багатоповерхових будинків, які знаходяться за різними адресами. З метою забезпечення належного утримання багатоквартирних будинків міста Суми, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, на підставі протоколів конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми від 10.07.2019 № 20 та від 11.07.2019 № 21, відповідно до рішень виконавчого комітету Сумської міської ради від 20.03.2018 № 126 «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми» ( зі змінами) та від 27.06.2018 №343 «Про затвердження конкурсної документації та інші організаційні питання проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми » ( зі змінами), пункту 5 розділу V Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 №150, частини п’ятої статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», підпункту 20 пункту «а» частини першої статті 30 та керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» ( в редакції, яка є чинною з 10.12.2018 року) та у зв’язку з введенням в дію послуги з управління багатоквартирним будинком Виконавчим комітетом Сумської міської ради було прийнято Рішення №328 від 16.07.2019 року «Про призначення управителів багатоквартирних будинків у місті Суми». На даний час ми співпрацюємо з 5 організаціями визначеними управителями багатоквартирних будинків, на підставі вище зазначеного наша установа не має змоги самостійно обирати надавача послуг. Просимо надати роз’яснення щодо проведення процедури закупівлі яка б не суперечила чинному законодавству України.
Відповідь
13.11.2020
Запитання      Тема: Інше
Двічі було відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників. Згідно ЗУ "Про бублічні закупівлі" придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі: 1) якщо було двічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю. Чи можемо укласти договір з постачальником на більшу суму ніж була очікувана вартість визначена відповідно до Методики, якщо дозволяють кошторисні призначення.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json