Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
13.11.2020
Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка. У виконавчому комітеті були оголошені тендерні закуівлі землевпорядної документації. Тендер відбувся вчора, брало участь 12 учасників. Але наразі із 12 членів виконавчого комітету 10 осіб є на лікарняному і їх повноваження не правомочні. Яким чином у такому випадку має діяти тендерний комітет, як приймати рішення 2 особам? І чи є підстави для відміни торгів ? Дякую!
Відповідь
13.11.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Добрий день. Якими законами або постановами уряду регулюється закупівля державними підприємствами товарів та послуг? Суть у наступному. Зараз на прозорро багато закупівль товарів і послуг, які зовсім не потрібні в діяльность підприємства. Наприклад, Харківський облавтодор купляє кавомашину за 36000 грн. Питання: для чого і чому таку дорогу? І безліч інших прикладів. Куди скаржитись на такі закупівлі?
Відповідь
13.11.2020
Запитання      Тема: Інше
Згідно ЗУ "Про ринок електичної енергії" (далі-Закон)універсальні послуги надаються постачальником таких послуг виключно побутовим та малим непобутовим споживачам (ст.63).Цим же Законом визначено, що малий непобутовий споживач - споживач, який не є побутовим споживачем і купує електричну енергію для власного споживання, електроустановки якого приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт. Відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії (далі - Правила), визначено, що дозволена (договірна) потужність - максимальна величина потужності, дозволена до використання в будь-який час за кожним об'єктом споживача відповідно до умов договору споживача про розподіл (передачу) електричної енергії, набута на підставі виконання договору про приєднання до електричних мереж або у результаті набуття права власності чи користування на об'єкт (об'єкти)(п.1.1.2).Тобто Правила чітко встановлюють - за кожним об'єктом споживача не повинно бути більше 50 кВт. В селищній раді більше ста об'єктів і кожний з них менше 50кВт (максимум 20кВт). У звязку з чим прошу надати відповідь чи є Біловодська селищна рада малим непобутовим споживачем і чи має вона право на отримання універсальної послуги?
Відповідь
13.11.2020
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Доброго дня! Звертаємося щодо роз"яснень стосовно договору на відшкодування електроенергії. На період виборчої компанії сільською радою було надано приміщення для організації роботи виборчої комісії та відповідно користування електрикою. Було укладено договір на відшкодування електричної енергії, що додаєтсья. Казначейство не реєструє договір без оприлюдення в системі Прозорро. Прошу надати відповідь чи зобов"язана виборча комісія, як сторона-платник по договору оприлюднювати його в системі Прозорро та яким чином?
Відповідь
13.11.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Добрий день. Ми є управителями 87 багатоквартирних будинків. Закупівля електричної енергії здійснюється нами для технічних цілей багатоквартирних житлових будинків, які є об’єктом управління та утримання, а саме: забезпечення безперебійної та надійної роботи ліфтів, насосів, замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності, та освітлення дворів, східців і номерних знаків. Відповідно до абзацу 10 пункту 13 розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії» № 2019-VIII від 13.04.2017 року зі змінами, внесеними згідно Закону України № 832-IX від 01.09.2020 року: «Електрична енергія, що купується у постачальника універсальних послуг та споживається у багатоквартирних житлових будинках на технічні цілі (роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності) та освітлення дворів, східців і номерних знаків …оплачується за цінами, за якими постачальник універсальних послуг здійснює постачання електричної енергії побутовим споживачам», тобто - за регульованим тарифом! Чи є це достатнім обгрунтуванням закупівлі електроенергії у постачальника Універсальної послуги? Дякую.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json