Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
02.09.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Вартість реконструкції згідно зведеного кошторису – 2 млн. гривень. Фінансові призначення є лише на половину робіт. Чи можемо ми здійснити закупівлю цих робіт згідно окремого розділу локального кошторису по процедурі допорогової закупівлі?
Відповідь
17.08.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Чи може Замовник в допорогових закупівлях обмежувати участь у торгах учасників певного регіону (території)
Відповідь
08.08.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Просимо дати офіційне роз'яснення, чи може наше підприємство приймати участь саме в допорогових державних закупівлях, якщо документи у складі цінової пропозиції учасника повністю відповідають технічним та кваліфікаційним вимогам замовника допорогової закупівлі, а у вимогах замовників допорогових закупівель відповідність учасника вимогам пункту 4 частини першої Статті 17 Закону не вимагається
Відповідь
03.08.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Підскажіть будь ласка,чи можна закупити товар прямим договором на зекономлені кошти по тендеру?Де це прописано?
Відповідь
29.06.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Товариство з обмеженою відповідальністю «Екомастер»,Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 38167634, Місцезнаходження м.Нікополь вул. Гончара б. 5 кв.7. Закупівля UA-2017-04-24-000532-c триває з 24 квітня 2017 і по сьогодні. Відповідно до п.9.5 наказу № 35 ДП "ЗОВНІШТОРГВИДАВ УКРАЇНИ" Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель замовник зобов’язаний завершити Закупівлю, але він цього не робить і на наше зауваження відповів, "З питання скарги ТОВ ЕКОМАСТЕР від 26.06.2017 р. повідомляємо, що зроблено запит щодо вирішення цього питання на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України 27.06.2017. Роз'яснення буде нами отримано у встановлені законодавством терміни." Зробив він запит чи ні, враховуючи досить дивну поведінку тендерного комітету, не відомо. Тому запит робимо ми. Хоч є наказ і замовник повинен його виконувати. Дайте, будь ласка, роз'яснення, чи повинен замовник виконувати вимоги даного наказу?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json