Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
06.07.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Чи є необхідність застосовувати ЗУ «Про публічні закупівлі» при використанні субвенції з бюджету, направленої на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
Відповідь
15.06.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Переможцем Відкритих торгів ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( бензин А-92 ENERGY, бензин А-95, дизельне паливо ENERGY або їх еквіваленти) за результатами аукціону визнано Усаника ,у якого у видах діяльності казаний КВЕД 46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами; але відсутній Код КВЕД 47.30 Роздрібна торгівля пальним. Замовник торгів- бюджетна установа,яка купуватиме бензин для власних (некомерційних) потреб. Чи може бюджетна установа визнати такого учасника Переможцем ( за відсутності у нього дозволу на роздрібну торгівлю пальним )?
Відповідь
03.10.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
У абзаці 2 частини 5 статті 28 ЗУ Про публічні закупівлі 2 та 3 речення читаються:"Після оприлюднення замовником протоколу розгляду тендерних пропозицій електронною системою закупівель автоматично розсилаються повідомлення всім учасникам тендеру та оприлюднюється перелік учасників, тендерні пропозиції яких не відхилені згідно з цим Законом. Дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою автоматично, але не раніше ніж через п’ять днів після оприлюднення протоколу розгляду тендерних пропозицій.". Як цю норму Закону, а саме - ці речення, трактувати, щоб вони не заперечували одне одному?
Відповідь
13.11.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
ЧИ обовязково проводити процедуру відкриті торги, у разі очікуванної вартості предмета закупівлі 70 000 грн, коли цей же предмет закупівлі раніше в цьому же році закуповувся за допомогою проведення процедури відкритих торгів сума котрого складала 600 000 грн?
Відповідь
17.11.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
За результатами відкритих торгів підприємством укладено Договір на закупівлю палива на 2017 рік. На теперішній час об'єктивно та фактично складається ситуація, що кількості палива по договору не вистачить для функціонування підприємства до кінця 2017 року. Що робити тендерному комітету? Чи проводити нові відкриті торги?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json