Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
01.02.2018
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Чи можна перенести дату проведення аукціону по допорогових закупівлях, якщо період уточнень закінчився та розпочалась процедура прийняття пропозицій?
Відповідь
15.01.2018
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
1 червня 2016 року Львівська ОДА видала доручення №53. (документ прикріпляю). Прошу дати пояснення, яку силу має документ відносно всіх розпорядників бюджетних коштів на території Львівської обл. А саме чи це офіційна норма права і обов'язкова до виконання, чи це просто документ, який носить виключно рекомендаційний характер і не обов'язковий до виконання.
Відповідь
04.01.2018
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня. Звертаюсь з такого питання: "У 2016р. було укладено договір з сумою, що перевищує 50 тис.грн з допороговою закупівлею. У договорі зазначено, що він автоматично лонгується на наступний рік, тобто на 2018. Питання: Чи потрібно переукладати новий договір та завантажувати на сайт, чи можна користуватись минулорічним, якщо так, то чи потрібно укладати додаткові угоди та які документи прикріпляти для публікування на сайті?"
Відповідь
27.12.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
У 2017 році з ПАТ "Укртелеком" було укладено договори про надання телекомунікаційних послуг (центральний апарат та вісім філій ПАТ "Укртелеком" в областях). Загальна сума укладених договорів перевищила 50 тисяч гривень, у зв'язку з чим звіти про укладені договори оприлюднено в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі". Поясність, будь ласка, як продовжити дані договори на 2018 рік, враховуючи технічну можливість оприлюднювати додаткові угоди, які укладені лише з причин, що зазначені в частині 4 та частині 5 статті 36 Закону?
Відповідь
26.12.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Рішення про визначення переможця в допороговому тендері UA-2017-12-13-002921-c було оприлюднено 22.12.2017 р. о 14:56 години. Будь ласка, який термін оскарження, якщо 23.12.2017 - це субота, 24.12.2017 - це неділя, 25.12.2017 - святковий день, Різдво ? З якого моменту починати відлік, щоб визначити термін для оскарження і коли закінчується ? З якої дати та з якого часу можливо укладати договір Заказчику з Учасником в цьому випадку ? Чому в указаному тендері UA-2017-12-13-002921-c було визначено кінцевий термін оскарження 26.12.2017 о 14:56 години ? Посилання на сайті ProZorro https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-12-13-002921-c
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json