Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
14.11.2017
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Доброго дня, прошу надати роз'яснення з наступного питання. Німецько-Український фонд (далі - НУФ) - це юридична особа, яка має специфічний статус (її засновниками є НБУ, Мінфін та юр.особа-нерезидент) та цілі, зокрема, направлені на реалізацію програм фінансування середнього та малого бізнесу в Україні за гроші ЄС (в рамках державних програм та проектів). За своєю структурою НУФ складається з 1 (однієї) особи - виконавчого директора. Більше ніякого персоналу в штаті НУФ не має. Реальне управління (адміністрування) діяльністю НУФ здійснює Державна Установа "Офіс адміністрування проектів міжнародного фінансового співробітництва" (далі - Офіс) на підставі відповідного договору. У НУФ виникла необхідність здійснити закупівлю послуг відповідно до вимог закону. Враховуючи фактичну відсутність персоналу в НУФ (окрім виконавчого директора), чи буде правомірним, якщо проведення закупівель від імені НУФ буде здійснювати Офіс (із залученням тендреного комітету, створеного в Офісі)? Договором між Офісом та НУФ передбачається можливість здійснення Офісом закупівель для НУФ. Якщо запропонований варіант не є прийнятним, чи може виконавчий директор НУФ призначити себе уповноваженою особою НУФ для здійснення закупівель? Чи потрібно для цього додаткове рішення вищого органу НУФ (Ради НУФ)? Чи є обов'язковим наявність досвіду роботи у такої уповноваженої особи в сфері державних закупівель не менше 2-х років? У випадку необхідності готова надати додаткові пояснення або документи.
Відповідь
25.08.2017
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
В Примірному положені про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб), затвердженого наказом Мінекономрозвитку України від 30.03.2016 № 557, рекомендовано встановлювати наступну вимогу для уповноваженої особи: не менше двох років досвіду роботи у сфері закупівель. При цьому в Законі України "Про публічні закупівлі" така вимога відсутня. Враховуючи, що Примірне положення має рекомендаційний, а не обовязковий характер, підкажіть будь-ласка, чи може власник визначити уповноваженою особою особу, яка має вищу освіту, але не має вказаного вище досвіду роботи, а вимогу щодо досвіду роботи не встановлювати при розроблені та затверджені Положення про уповноважену особу?
Відповідь
02.07.2017
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Частина 31 пункту 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» регламентує, що до складу тендерного комітету можуть входити «…інші особи замовника». З урахуванням даної норми, чи можливо за Розпорядженням Замовника залучити до роботи тендерного комітету фахівця, який не входить до штату Замовника. Наприклад, з яким Замовником укладено цивільно-правовий договір на надання консультаційних послуг, пов'язаних з роботою тендерного комітету. У нашому випадку Замовник - виконавчий орган місцевого самоврядування.
Відповідь
20.06.2017
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
У штаті комунального підприємства працює 3 особи. Для купівлі трактора за бюджетні кошти(програма підтримки сільської ради) потрібно створити тендерний комітет. Закон вимагає 5 чоловік в тендерному комітеті. Чи може бути створений тендерний комітет з 3 працівників підприємства? Уповноважена особа теж не може бути призначена, відсутня вища освіта та досвід роботи в торгах 2 роки( згідно Положення про уповноважену особу).
Відповідь
16.06.2017
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Чи має право бюджетна установа ввести в штатний розпис уповноважену особу з публічних закупівель, якщо так, то на підставі яких нормативних документів, та як правильно повинна називатися посада?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json