Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
05.10.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня. У нас склалася така ситуація: провели процедуру відкритих торів згідно з ідентифікатором UA-2018-02-19-002081 на майданчику закупки.пром.юа на закупівлю ПММ. В процесі виконання договору постачальник підвищив одного разу ціну, тоді знов і знов. Останнє підвищення ми відхилили і постачальник усно відмовився від постачання ПММ. Відтак виникло питання, що робити далі. Лист на розірвання договору ми надіслали, проте відповіді немає. ПММ необхідно й далі придбавати. Як чинити далі?? З ким укладати новий договір? Чи проводити процедуру відкритих торгів до закічення бюджетного року? Ми комунальне підприємство і відкриті торги проводимо у разі якщо сума договору більше 1млн.грн, а до закінчення року необхідність в оплаті ПММ менша 1млн.грн. (приблизно 600тис.грн)
Відповідь
17.01.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! На наш тендер (UA-2017-01-15-000027-a) щодо закупівлі газу. Було поставлено запитання: "Відповідно до ТД учасник повинен мати ліцензію на постачання природного газу. Питання ліцензування господарської діяльності з постачання природного газу регулюється статтею 9 Закону України «Про ринок природного газу» від 09.04.2015 року № 329-VIII та статтею 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» № 222-VIII від 02.03.2015 в чинній редакції від 26.11.2016 року. Зокрема законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності» скасовано такі види ліцензійної діяльності як - постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим та нерегульованим тарифом. У частині 2 статті 8 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» передбачено, що у разі скасування ліцензування виду господарської діяльності орган ліцензування втрачає повноваження органу ліцензування, а ліцензії, видані на здійснення цього виду діяльності, вважаються недійсними. На сьогоднішній день постачальники природного газу мають два види ліцензій за регульованим та нерегульованим тарифом. Виходячи з норм законодавства викладених вище дані ліцензії не є дійсними, з чим згодна НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ. Так в листі № 5930/16.3.2/7-16 від 13.06.2016 опублікованому на своєму офіційному сайті 23.06.2016 НКРЕ КП посилаючись на Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» повідомляє, про те що на підставі статті 8 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» видані раніше ліцензії на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом вважаються недійсними, а НКРЕКП позбавлена повноважень здійснювати ліцензування діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом. Враховуючи вищенаведене, чи буде допущений до оцінки учасник, який не має відповідної ліцензії щодо постачання природного газу?". Прошу проконсультувати чи можимо ми допустити учасника без ліцензії на постачання газу до оцінки. Дякую. Чекатиму відповіді.
Відповідь
18.04.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Відповідно до ч. 2 ст. 21 ЗУ "Про публічні закупівлі" в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів обов’язково зазначаються ОЧІКУВАНА вартість закупівлі. В свою чергу, відповідно до ч. 2 ст. 31 Закону Замовник має право визнати торги такими, що не відбулися, у разі якщо ціна найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі. З наведених статей можна дійти висновку, що учасник в складі тендерної пропозиції може запропонувати ціну, яка буде перевищувати очікувану (тобто ту, яка вказана в оголошенні). Проте система Прозорро в автоматичному режимі блокує введення більшої ціни, ніж зазначеної в оголошенні. ПИТАННЯ: на підставі яких нормативно-правових актів обмежуються права учасника процедури закупівлі та блокується введення ціни, яку учасник визначив для себе прийнятною (навіть, якщо вона більше очікуваної)?
Відповідь
12.02.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
У зв’язку з тим, що відповідь на запит 129/2018 не була корисною та не надала вичерпну відповідь, є необхідність направити Вам запит з більш розгорнутим запитанням. Прошу Вас, надати роз’яснення та рекомендації щодо застосування норм Закону України «Про публічні закупівлі», на запитання розміщене у файлі вкладеного у додаткові матеріали.
Відповідь
27.04.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Добрий день! Підскажіть будь ласка, як рахується термін 5 днів для надання переможцем торгів документів що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 Стаття 17 Закону про публічні закупівлі. Рахуються календарні дні чи робочі? Бо через вихідні 1.05 та 2.05 Учасник не встигає вчасно отримати довідки. Дякую.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json