Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
06.09.2018
Запитання      Тема: Інше
Керуючись п.1 ст.7 Закону України "Про публічні закупівлі" просимо надати розяснення чи є Господарський кодекс України, а саме абзац 3 ч.1 ст.75 складовою законодавства про закупівлі, що встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг.
Відповідь
04.09.2018
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Наше підприємство здійснює діяльність в окремій сфері господарювання, а саме надає послуги у сфері виробництва, транспортування та постачання топлової енергії (монополіст). Підприємство в своїй структурі має 5 дільниць. Питання постає в тому чи маємо ми право застосовувати норми Закуну України "Про публічні закупівлі" до всіх дільниць в частині визначення вартості предмета закупівлі згідно аб.3 чт.1 ст. 2? Зауважуємо, що підприємство має єдиного керівника то одну печатку.
Відповідь
19.07.2018
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Просимо надати роз'ясненя застосування Закону України "Про публічні закупівлі" та статті 136 Земельного кодексу України під час оцінки земель у процесі підготовки лотів до продажу земельних ділянок державної чи комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) на земельних торгах та визначення виконавця земельних торгів організатором земельних торгів??
Відповідь
11.07.2018
Запитання      Тема: Планування закупівель
Музиківською сільською радою (ОТГ) раніше було створено комунальне підприємство (не прибуткове), що має на меті надання послуг з виробництва, транспортування та постачання питної води на території сільської ради. На сьогодні виникла потреба в здійсненні капітального ремонту водопроводу (на загальну суму 4,5 млн.грн.- відповідно до розроблених проектів)на території одного з сіл територіальної громади. З метою проведення капітального ремонту в 2018 році сільською радою було виділено частину коштів (1,6 млн.грн.) комунальному підприємству на проведення такого ремонту, в наступному році планується надати наступне фінансування. Питання: Чи можливо Комунальному підприємству укласти прямий договір з підрядником на умовах поетапного фінансування на загальну суму 4,5 млн. грн. з наступним опублікуванням звіту на веб-порталі уповноваженого органу, у зв'язку з тим, що дане комунальне підприємство можна віднести до замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання (відповідно до абз. 2 ч. 1 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі").
Відповідь
10.07.2018
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброї пори, доби. Хочемо провести допорогову процедуру закупівлі щодо закупівлі товару, щодо якого вартість предмета закупівлі не перевищує 200 тис.грн. З метою правильного застосування законодавства про публічні закупівлі у даному випадку, просимо надати роз'яснення щодо наступних питань: 1.В ЗУ "Про публічні закупівлі,зокрема ст.2, вказано,що замовники можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору. Також у вашому роз'яснені зазначеється, що у разі проведення відбору учасника, у даному випадку, застосовується наказ ДП "ПРОЗОРО" (порядок здійснення допорогових закупівель. Тобто замовнику необхідно прийняти рішення про застосування даного наказу, чи необхідно затвердити подібний в себе?? 2. Відповідно до ст. 2 ЗУ"Про публічні закупівлі" замовник застосовує саме електронну систему для відбору постачальника, тобто в який спосіб, окрім здійснення допорогової закупівлі, якщо в установі не застосовується положення про допорогові закупівлі, замовник може застосовувати електронну систему закупівель??? 3. Також цікавить питання про те, хто приймає рішення щодо застосування допорогової закупівлі, якщо повноваження щодо застосування електронної системи закупівель, у разі якщо вартість предмета закупівлі не перевищує 200 тис.грн., надані тендерному комітету, безповередньо замовник, чи під час планування закупівель тендерний комітет?? 4. Якщо застосовуємо процедуру "допорогові закупівлі", чи необхідно при закупівлі всіх товарів і послуг, щодо яких вартість предмета закупівлі не перевищує 200 тис.грн. замовнику застосовувати дану процедуру, чи замовник має право на власний вибір застосовувати допороги (наприклад щодо одного предмета заупівлі - звіт про укладений договір, а щодо іншого - допорогова закупівля), якщо таке заначити в розпорядчому документі? Зарря дякужмо за надання консультації.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json