Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3099 / 3370
Добрий день! Службовий автомобіль потребує термінового ремонту із заміною двигуна. Чи можна заключити прямий договір, без застосування спрощеної закупівлі?
Відповідь
03.09.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3099 / 3207
Відповідно до ч.5 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі" дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є придбання, оренда землі, будівель, іншого нерухомого майна. Відповідно до ч.3 ст.3 Закону у разі здійснення закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обовязково оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір, укладений без використання електронної системи закупівель. Наше Управління є органом державної влади і планує взяти в оренду частину технологічних приміщень і укласти договір оренди нерухомого майна на приблизну суму 250 тис. грн. Враховуючи викладене, просимо розяснити чи підпадає така закупівля під дію Закону, чи повинні ми застосовувати у такому випадку одну з конкурентних процедур, визначених ст.13 закону, чи обмежитися оприлюдненням в електронній системі закупівель звітом про договір про закупівлю, укладеним без її використання. Дякуємо.
Відповідь
12.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3094 / 3172
Оголошено спрощену закупівлю електричної енергії, однак скасовано з підстави, що передбачена згідно з п.2 ч. 17 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель. Наразі оголошено нову спрощену закупівлю, чи має право замовник, за результатами цієї закупівлі, укласти договір, який згідно ст. 631 ЦКУ набере чинності з 01.01.21 р., чи на цей період потрібно укласти договір з постачальником "останньої надії"?
Відповідь
06.03.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3093 / 2977
Комунальне підприємство міської ради провело процедуру відкритих торгів на закупівлю робіт та уклало договір підряду з переможцем закупівлі. До виконання та фінансування робіт не приступали. Вартість закупівлі близько 2 млн. грн. Який порядок передачі функції замовника іншому комунальному підприємству цієї ж міської ради по укладеному договору, зокрема з врахуванням норм ст. 521 Цивільного кодексу України ? Порядок документального оформлення та висветлення закупівлі в системі Прозорро?
Відповідь
18.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3091 / 3168
З метою якісного та своєчасного надання послуг харчування дітей є потреба в оренді приміщень їдалень навчального закладу та відповідного технологічного і кухарського обладнання. Дані приміщення включені до Переліку першого типу, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», зокрема порядком передачі в оренду державного та комунального майна, зокрема може бути передане в оренду за результатами аукціону. Проте, ТОВ «РАМЕДАС Україна» визначена переможцем процедури відкритих торгів по закупівлі послуги щодо забезпечення харчування за напрямком, а також укладено договір №2 про закупівлю послуг з харчування дітей, потерпіли від Чорнобильської катастрофи за державні кошти від 27 квітня 2020 року. Отже, переможець закупівлі послуг харчування один, а переможцем аукціону на оренду приміщень може стати інший. Прошу надати рекомендації щодо дій директора школи, а саме передачі в оренду харчоблоку організації, яка стала переможцем по закупівлі послуг з харчування.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2