Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3096 / 3142
Доброго дня. Чи можливо закуповуючи електроенергію у постачальника останньої надії укласти Договір, відповідно до 272 постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2021, із постачальником універсальних послуг, а у зв'язку із закінченням термінів дії постанови 272 укласти Договір із постачальником останньої надії?Дякую.
Відповідь
12.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3096 / 3135
Ми ЦОВВ, відповідно до розпорядження КМУ №846-р, з 1 січня наступного року ми зобов'язані закуповувати електроенергію виключно через ЦЗО (ДУ «Професійні закупівлі»). В ЦЗО мене проінформували, що з 1 січня вони лише проводять тендера. Хто буде постачати електроенергію з 1 січня до моменту, коли вони завершать закупівлю, відповіді не було надано. Діючий договір на постачання електроенергії з постачальником універсальних послуг закінчується 31 грудня. Подовжити на 20% його неможливо, бо пунктом 13 розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії» жорстко встановлено термін надання універсальної послуги бюджетникам - до 31 грудня 2020 року. Укласти в грудні договір на січень неможливо, бо в Казні його зареєструвати можна лише з 2 січня, а там вже діє 846 розпорядження. Як можливо організувати постачання електроенергії в січні ?
Відповідь
10.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3096 / 3157
Нашим підприємством планується закупівля автомобіля з можливістю використанням послуги trade-in (Обравши автомобіль, клієнт залишає дилерові свій старий автомобіль, після чого проводиться оцінка — «трейд ін»: діагностується технічний стан транспортного засобу та визначається його ціна. Ця ціна буде вирахувана з ціни нового автомобіля при визначенні вартості угоди.). Просимо надати роз'яснення щодо: 1) можливості застосування послуги trade-in 2) виду процедури закупівлі за даною схемою 3) визначення ціни при закупівлі з використанням послуги trade-in
Відповідь
29.01.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3095 / 3111
Нашому підприємству фізичні-особи підприємці надають послуги із лісозаготівлі, трелювання лісу деревини, садінню лісу, доповнення лісових культур і формування й оздоровлення лісів. З ними укладаються договори послуг на 1 -н рік. Сума договору буває різною і іноді за півроку перевищує 1,5 млн - 2 млн. грн. Чи обов'язково нашому підприємству здійснювати та проводити закупівлю товарів, робіт і послуг через веб-портал Уповноваженого органу з питань закупівель в розумінні ст. 2 та ст. 3 Закону України "Про публічні закупівлі", якщо наше підприємство хоч і є державним, але відповідно до Статуту здійснює самостійно комерційну діяльність і не виконує функції держзамовлення.
Відповідь
21.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3092 / 3084
Доброго дня! Замовником було встановлено вимогу до Учасника-переможця процедури закупівлі щодо надання документів у строк, що не перевищує одного дня з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. А саме документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі". Дата та час оприлюднення повідомлення про намір укласти договір - 20 травня 2020 року о 16 год 05 хв. Прошу надати роз'яснення стосовно граничного строку надання вказаних документів. З огляду на положення частини першої статті 253 Цивільного кодексу України, за яким перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов’язано його початок, чи буде вірним вважатися кінцевим строком для подання документів кінець дня, наступного за днем публікації повідомлення про намір укласти договір (21 травня 2020 року)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2