Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
19.05.2020
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня! Договір на послуги зв'язку бюджнтною установою укладений 2018 р. на 5 р., щороку укладаються додаткові угоди. На даний час закінчилася сума діючої угоди. як діяти далі ???
Відповідь
12.11.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Ми ЦОВВ, відповідно до розпорядження КМУ №846-р, з 1 січня наступного року ми зобов'язані закуповувати електроенергію виключно через ЦЗО (ДУ «Професійні закупівлі»). В ЦЗО мене проінформували, що з 1 січня вони лише проводять тендера. Хто буде постачати електроенергію з 1 січня до моменту, коли вони завершать закупівлю, відповіді не було надано. Діючий договір на постачання електроенергії з постачальником універсальних послуг закінчується 31 грудня. Подовжити на 20% його неможливо, бо пунктом 13 розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії» жорстко встановлено термін надання універсальної послуги бюджетникам - до 31 грудня 2020 року. Укласти в грудні договір на січень неможливо, бо в Казні його зареєструвати можна лише з 2 січня, а там вже діє 846 розпорядження. Як можливо організувати постачання електроенергії в січні ?
Відповідь
05.05.2020
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Комунальна установа здійснює бюджетні платежі - адміністративний збір за реєстрацію місця проживання у розмірі 13,60 грн., який сплачується на рахунок казначейства. Чи необхідно публікувати Звіт про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель ?
Відповідь
08.07.2022
Запитання      Тема: Виконання договору
Між Замовником та Генпідрядником за результатами проведення закупівлі було укладено договір на виконання робіт з будівництва. Пунктом 11.5 Договору визначено, що Генпідрядник забезпечує виконання своїх зобов’язань за Договором у розмірі 1 (одного) відсотку від суми Договору у формі депозиту безвідсоткового шляхом перерахування коштів на розрахунковий (реєстраційний) рахунок Замовника. Згідно п. 11.6 Договору забезпечення виконання договору про закупівлю повертається після виконання Генпідрядником своїх зобов’язань за цим Договором стосовно якості і строків виконання робіт, а також у разі набрання законної сили судовим рішенням, яким цей Договір визнано недійсним. Також п. 11.7 Договору передбачено, що забезпечення виконання договору про закупівлю не повертається у разі, якщо Генпідрядник не виконав усі умови договору стосовно якості робіт і строків згідно положень Договору. Відповідно до частини 2 статті 27 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закону) замовник повертає забезпечення виконання договору про закупівлю: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин. Крім цього, пунктом 8.1. Договору передбачено, що Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за цим Договором у разі виникнення обставин непереборної сили, які не існували під час укладання Договору та виникли поза волею Сторін (аварія, катастрофа, стихійне лихо, епідемія, епізоотія, війна тощо). Згідно п. 8.4 Договору у разі коли строк дії обставин непереборної сили продовжується більше ніж 10 днів, кожна зі сторін в установленому порядку має право розірвати цей договір. Офіційним листом від 28.02.2022 № 2024/02.0-7.1. Торгово-промислова палата України на підставі ст. ст. 14, 14¹ Закону України “Про торгово-промислові палати в Україні” від 02.12.1997 № 671/97-ВР, засвідчила форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили): військову агресію російської федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану. Враховуючи вищевикладене, просимо надати відповідь на питання: 1. Чи повертається забезпечення виконання договору Генпідряднику у разі розірвання Договору у зв’язку з виникненням обставин непереборної сили, з врахуванням п. 8.1 Договору?
Відповідь
18.09.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Протягом бюджетного року Замовником були проведені закупівлі за к. 03220000-9, процедура була визначена - відкриті торги, після укладання договір виникла економія бюджетних коштів. Чи можливо повтрно провести закупівлю з даним к. 03220000-9, але визначити процедуру закупівлі як спрощену??? Оскільки є інформаційний лист Мінекономрозвитку № 3302-06/29640-06 від 14.09.2016 року
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json