Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
02.08.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
У довідці про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, завжди вказується назва установи (організації, закладу), до якої буде подано цю довідку. Чи є порушенням Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015р. №922-VIII надання вказаної довідки до установи (організації), яка не вказана у довідці про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів
Відповідь
09.08.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Якщо у тендерах Prozorro в якості постачальника послуг приймає комунальне підприємство (КП), чи дійсно чинне законодавство дозволяє такому підприємству надавати послуги, але забороняє здавати майно (наприклад, спецтехніку) в оренду чи в прокат щляхом участі у тендерних процедурах? Зіткнулися із ситуацією, що КП не може податися на закупівлю послуг спецтехніки із водієм (!) лише тому, що в назві тендеру, у коді CPV та у тендерній документації наявні слова "оренда" і "прокат" спецтехніки, а не "послуги" спецтехніки.
Відповідь
12.01.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відповідно до пункту 8 Додатку 3 тендерної документації Учасник повинен надати копію паспорту (посвідки на постійне проживання/посвідки на тимчасове проживання) керівника та службової (посадової) особи Учасника, яку уповноважено Учасником на підписання тендерної пропозиції та договору за результатами здійснення процедури закупівлі. Завантажені Учасником копії паспорта сторінок №1,2,3,4,5,6,7,10,11,12,13 не вистачає сторінок №8,9,14,15,16.Чи важається це помилкою.
Відповідь
27.03.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відповідно до пункту 5. статті 36 розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі» Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку». Замовник додатковою угодою продовжує термін дії договору та визначає обсяг, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році. Який термін дії додаткової угоди «про продовження терміну дії договору, укладеному в попередньому», з моменту підписання і до …???. Поясність, як вирахувати такий термін дії додаткової угоди «про продовження терміну дії договору, укладеному в попередньому» з посиланням на норми законодавства України. У Законі України «Про публічні закупівлі» зазначено: Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, але один тендер можна провести, наприклад за 40 днів, а інший, враховуючи скарги до АМКУ, відхилення та відміну - за півроку. Враховуючи вищезазначене, абсолютно не зрозуміло, який термін мається на увазі у визначенні «продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року».
Відповідь
28.09.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Згідно з вимогами тендерної документації в складі тендерних пропозицій учасники надають документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції та договору: - статут, - наказ про призначення, - протокол (виписка з протоколу) або рішення засновників, або довіреність, або доручення, або інший належний документ, що підтверджує повноваження посадової (посадових) особи (осіб) учасника на підписання документів пропозиції та договору; документом, що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції (якщо таке забезпечення передбачено оголошенням про проведення процедури закупівлі). В складі пропозиції одного з учасників надано статут, наказ про призначення директора, протокол загальних зборів засновників про призначення директора та довіреність на керівника проектів і програм підприємства. Довіреність на вищезазначену особу видана директором та уповноважує представника підприємства формувати документи, пов’язані з участю в тендерних закупівлях, представляти інтереси підприємства при участі в тендерах, підписувати документи тендерної пропозиції, договори та угоди. Директор не підписував жодного документу тендерної пропозиції окрім довіреності на керівника проектів і програм. Саме ця особа підписала всі документи тендерної пропозиції і, скоріш за все, буде підписувати договір. Чи повинен був учасник торгів в складі тендерної пропозиції надавати наказ про призначення керівника проектів і програм підприємства? Чи наданих учасником документів достатньо згідно з вимогами тендерної документації?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json