Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
29.03.2021
Запитання      Тема: Інше
Розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 25.09.2019 № 846-р визначено державну установу “Професійні закупівлі” централізованою закупівельною організацією та від 24.03.2021 № 233-р визначено Державне підприємство «Українські спеціальні системи» централізованою закупівельною організацією у сфері цифровізації. Зазначені централізовані закупівельні організації проводять тендери та закупівлі за рамковими угодами товарів і послуг (крім поточного ремонту) в інтересах замовників згідно із Законом України “Про публічні закупівлі”. З урахуванням вищезазначеного, просимо надати роз’яснення з приводу наступного: 1. Які закупівлі підпадають під визначення «тендери» в розумінні вищезазначених розпоряджень - конкурентні процедури в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» чи усі закупівлі без обмеження їх вартості? 2. Чи можуть замовники, для яких здійснення закупівель відповідно до вимог зазначених розпоряджень є обов’язковим, самостійно здійснювати закупівлі товарів і послуг, визначених даними розпорядженнями, якщо їх вартість не перевищує межі, встановлені пунктом 1 частини першої статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
25.03.2021
Запитання      Тема: Інше
Міська рада є засновником комунального підприємства. Чи може міська рада визначити комунальне підприємство виконавцем робіт, на суму від 50 000 грн., наприклад, прибирання доріг, тротуарів від сміття, (в статуті у видах діяльності підприємства є такий вид діяльності) без проведення процедури закупівель? Дякую.
Відповідь
23.03.2021
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Міська рада, яка є засновником підприємства у бюджеті громади передбачила та виділить 300 000 гривень по Програмі підтримки житлово-комунального господарства, зокрема для оплати різниці в тарифах. Одержувач коштів - комунальне підприємство, яке планує витратити ці кошти на оплату електричної енергії (в т.ч. заборгованість за попередні місяці). ПИТАННЯ: чи має комунальне підприємство в даному випадку здійснювати закупівлю товарів, робіт та послуг відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
22.03.2021
Запитання      Тема: Інше
Добрий день, хочу уточнити чи підпадають ОСББ під дію ЗУ "Про публічні закупівлі"? 1. Адже на скільки мені відомо громадські організації не підпадають під цей закон, а ОСББ є такими ж неприбутковими організаціями як і громадські організації. 2. Відповідно до ст.2 п.3 "юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак:" ОСББ не забезпечують потреб держави або територіальної громади, ОСББ представляють інтереси та забезпечують потреби конкретного переліку співвласників які є засновниками цього ОСББ. Чекаю на відповідь, голова Правління ГС "Черкаська асоціація ОСББ та ЖБК "НА ВАРТІ" Друмашко Володимир
Відповідь
19.03.2021
Запитання      Тема: Інше
Просимо Вас надати роз'яснення- підтвердження що Міністерство оборони України в особі Квартирно -експлуатаційного відділу м. Дніпро (надалі КЕВ м. Дніпро) ЄДРПОУ:08004581 згідно положення, являється державним замовником у сфері оборонних закупівель, для потреб Військових частин, установ та формувань які розміщенні в Дніпропетровській області, згідно Закону України «Про оборонні закупівлі», який набрав чинності з 01.01.2021р., може використовувати процедуру Закупівлі: «Спрощені торги із застосування електронної системи закупівель». КЕВ м. Дніпро є державною установою, яка створена Міністерством оборони України з метою забезпечення життєдіяльності і функціонування військових частин та установ, керівництва їх квартирно-експлуатаційними службами у зоні його відповідальності з питань квартирно-експлуатаційного забезпечення, розвитку системи технічної експлуатації казармено-житлового фонду та комунальних споруд з метою підтримання військ (сил) у стані бойової та мобілізаційної готовності, і фінансується Департаментом фінансів Міністерства оборони України, який є розпорядником першого ступеня. Також КЕВ м. Дніпро укладає договори оренди та договори на сплату комунальних послуг, по об’єктах на яких розташовані військові частини, що знаходяться в Зоні проведення операції об’єднаних сил.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json