Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
11.06.2020
Запитання      Тема: Інше
Ч.3 ст.17 ЗУ "Про публічні закупівлі" передбачено, що учасник процедури закупівлі в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції підтверджує відсутність підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті. Спосіб документального підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі через електронну систему закупівель. Прошу надати роз'яснення щодо вимог до документального підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 12 частини першої та частиною другою цієї статті, а саме: чи є дана інформація публічною(наявність єдиного державного реєстру злочинів торгівлі людьми)? Якшо ні, то за якою формою має надавати переможець(обов'язково)документальне підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 12 частини першої та частиною другою цієї статті? Крім того,прошу надати оновлену інформацію про перелік відкритих державних реєстрів, доступ до яких є вільним у зв'язку з набранням чинності ЗУ "Про публічні закупівлі" в редакції № 114-IX від 19.09.2019. Мною було постановлено конкретні питання, а відповідно слідує, що повинні надатися конкретні відповіді без узагальнених відповідей з посиланням на листи, які не розкривають суть поставленого питання. Якщо ж ви все ж таки посилаєтесь на конкретний лист, то здійснюйте посилання на пункт/абзац того чи іншого листа. Заздалегідь вдячний за ПРЕДМЕТНУ відповідь.
Відповідь
09.06.2020
Запитання      Тема: Інше
Згідно частини 2 статті 17 ЗУ «Про публічні закупівлі» в новій редакції: 2. Замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків – протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Чи вважається фактом застосування санкцій у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків в розумінні частини 2 статті 17 ЗУ ситуація, коли Замовник вимагає сплати штрафних санкцій за раніше укладеним договором між Замовником та Учасником, який було достроково розірвано Замовником, але Учасник не згоден з нарахуванням штрафів та/або відшкодуванням збитків за цим договором, і на момент проведення оцінки тендерної пропозиції Учасника ще не має рішення суду, яке набрало чинності, і яке підтверджує законність застосовування Замовником санкцій.
Відповідь
05.06.2020
Запитання      Тема: Інше
Згідно ч. 7 ст. 17 Закону «По публічні закупівлі» (далі – Закон) у разі якщо учасник процедури закупівлі має намір залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю у випадку закупівлі робіт або послуг для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до ч. 3 ст. 16 Закону, замовник перевіряє таких суб’єктів господарювання на відсутність підстав, визначених у ч. 1 ст. 17 Закону. Чи вірно ми розуміємо, що замовник може в тендерній документації встановити вимогу до учасника про надання в довільній формі підтвердження відсутності підстав передбачених ч. 1 ст. 17 Закону для кожного суб’єкта господарювання, які залучатимутися учасником як субпідрядники/співвиконавці в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю у випадку закупівлі робіт або послуг для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до ч. 3 ст. 16 Закону? А чи повинні замовники вимагати документальне підтвердження відсутності підстав передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 ч. 1 ст. 17 Закону, щодо кожного субпідрядника/співвиконавця. якщо учасник стане переможцем закупівлі?
Відповідь
03.06.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Замовником вимагаєтся подання довідки: Довідка, видана не раніше 30 днів до дати розкриття тендерних пропозицій уповноваженим органом про те, що службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми. Ми розуміємо, що довідка з МВС про відстутність кримінального порушення є доказом того, що уповноважена особа не була притягнута до відповідльності і за цією статею, проте залишаєтся адмінстративна відповідальність. У вимогах замовника не конкретизована кримінальна та/або адмінстративна. Державна служба України з питань праці, ані довідки, ані роз'яснення не надає. Вони "відправили" за роз'ясненнями у Мінекономрозвитку. Тому у нас питання, який уповноважений орган надає підтвердження того, що уповноважена особа, не була притягнута до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми. Або, чи можете ви надати роз'яснення, що з цього пункту достатньо тільки довідка з МВС. Дякуюмо Тендер на прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-05-07-004352-b
Відповідь
27.05.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відповідно до статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі, зокрема, якщо юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом). Згідно частини 3 статті 17 Учасник процедури закупівлі в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції підтверджує відсутність підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті. Пункт п.10 ч.1 ст.17 Закону відсутній в переліку підстав, який Учасник повинен підтвердити під час подання пропозиції. З огляду на результат моніторингу за процедурою: UA-2020-04-28-001753-a просити інформацію від Учасника в складі пропозиції по п.10 ч.1 це порушення (UA-2020-04-28-001753-a замовник у тендерній документації (Додаток 2) встановив вимогу: «Учасник, на підтвердження відсутності підстав для відмови Учаснику в участі у процедурі закупівлі згідно ч.1 та 2 ст.17 Закону надає довідку у довільній формі» (тобто попросив підтвердити всі пункти частини 1, а не тільки 5, 6, 12 і 13). У зв’язку з цим питання: яким чином Замовник має перевірити наявність у Учасника антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми? Ця інформація відсутня в відкритих джерелах.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json