Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
16.07.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Прошу надати роз’яснення: чи необхідно оформлювати протоколом рішення щодо оприлюднення в електронній системі закупівель інформації про зміни в річному плані і здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, без використання електронної системи закупівель? Дякую за відповідь.
Відповідь
14.07.2021
Запитання      Тема: Інше
Згідно з вимогами документації спрощеної закупівлі учасник подає документи та довідки (підписані, датовані) щодо відповідності визначеним замовником критеріям. Учасником поданий увесь перелік документів, що вимагався замовником, кожен з яких підписаний КЕП (у форматі .pdf.p7s), але самі довідки (у форматі pdf.) не мають підписів та печаток учасника. Чи вважати електронний підпис у такому випадку підписом самої довідки? Чи повинен замовник відхилити таку пропозицію?
Відповідь
13.07.2021
Запитання      Тема: Планування закупівель
Сільська рада є засновником комунального унітарного підприємства, яке надає послуги з благоустрою території. Чи має право сільська рада укладати прямі договора (до 50 тис. грн.) на надання послуг з благоустрою території з комунальним підприємством засновником якого вона є? Заздалегідь дякую за відповідь.
Відповідь
12.07.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Двічі не відбулася спрощена закупівля у зв"язку з відсутністю учасників. Відповідно ми маємо право укласти прямий договір на підставі пункту 1 частини 7 статті 3 Закону № 922: 1) якщо було двічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників, у тому числі частково (за лотом). При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю. Чи необхідно у постачальника вимагати документи, які вимагалися в умовах оголошення (на які норми закону посилатися) ? Чи для укладення прямого договору достатньо самого договору?
Відповідь
09.07.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Ми є замовником, який здійснює свою діяльність в окремій сфері господарювання (пункт 4 частина перша стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі»). Відповідно до нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 19 квітня 2020 року (зі змінами): замовники, визначені пунктом 4 частини першої статті 2 Закону здійснюють спрощені закупівлі товару (товарів) за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів) дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та не перевищує 1 мільйон гривень. Чи поширюється ця умова щодо закупівлі товару (товарів) вказаним замовником при придбанні товарів через Prozorro Market?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json