Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
02.11.2022
Запитання      Тема: Інше
Прошу повідомити чи вносилися зміни до Переліку тестових питань для підтвердження уповноваженою особою рівня володіння необхідними (базовими) знаннями у сфері публічних закупівель з варіантами відповідей, затверджених Наказом Міністерства економіки України № 873-21 від 01 листопада 2021 року (далі - Перелік питань)? А також, повідомити чи приймався новий Перелік питань? У тому числі, у зв'язку із введенням на території України правового режиму воєнного стану.
Відповідь
28.10.2022
Запитання      Тема: Інше
Запитання стосуються тлумачення тексту«Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі - Особливості). затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі - Постанова). Запитання : Якщо термін «договір про закупівлю» вживається в усіх положеннях Особливостей, у значенні, наведеному у Законі, і якщо ч.13 Особливостей передбачає як закупівлі без застосування так і закупівлі із застосуванням (на вибір замовника) відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару, то чи вірними є наступні ствердження?: «Урахування обмежень та вимог першої , другої, шостої, дев’ятої частин ст. 41 Закону, визначених у частині 17 Особливостей, та вимог у частинах 18,19,20,21 Особливостей обов’язкове лише при укладанні договорів про закупівлі що укладаються між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі відкритих торгів/або електронного каталогу для закупівлі товару . Існує нагальна потреба у визначенні у Особливостях вимог при укладанні договорів про закупівлю, які не є такими у значенні, наведеному в Законі, (та/або що укладені без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару), у зв’язку з тим, що вимоги до зазначеного виду договорів про закупівлю при їх укладанні у Особливостях є невизначеними, і у цьому випадку визначаються лише вимогами Закону. У Законі єдиний вид договору про закупівлю, який не підпадає під визначення терміну «договір про закупівлю» згідно п.6) ч.1 ст.1.Закону визначений окремо у ч. 3 Статті 3. Як «договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель». В Особливостях введений новий термін виду закупівлі, а саме «закупівля без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару», який міститься лише у ч. 13. Особливостей. Але за аналогією з ч.3.ст.3 Закону у Особливостях не введено відовідний термін, що визначає договір, укладений за результатами такого нового виду закупівлі, а саме на приклад «Договір про закупівлю, укладений без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару». Замісць цього у частинах 17,18,19,20,21 залишено термін «Договір про закупівлю», який згідно ч.2 Особливостей є договором про закупівлю у розумінні Закону, тобто вимоги цих частин Особливостей стосуються лише тих договорів про закупівлю згідно п.10 та.п.13 Особливостей , які є «договорами про закупівлю» у розумінні визначеному Законом".
Відповідь
28.10.2022
Запитання      Тема: Інше
Доброго ранку! Підкажіть, будь-ласка, де можна отримати інформацію на рахунок виплати мікрогранту. Ще 22 серпня отримали позитивне рішення, а гроші на рахунок досі не надійшли.
Відповідь
28.10.2022
Запитання      Тема: Відкриті торги
Процедура закупівлі розпочалась до 19.10, за умовами постанови №169, договір про закупівлю буде укладений 30.10. підкажіть будь ласка, яку постанову слід прописувати в договорі на дату його укладення 169 чи 1178?
Відповідь
28.10.2022
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Наш підрозділ є державним підприємством, який забезпечує військові частини та військові установи у тому числі комунальними послугами. У звязку з введенням у країні військового стану у нас суттєво розширився перелік постачальників таких послуг, які ставлять питання щодо визначення предметк закупівлі з водопостачання центрелізованими системами. Замовники при закупівлі води користуються двома кодами відповідно до словника ДК 021:2015: - 65110000-7 - Розподіл води (відноситься до послуг); - 41110000-3 - Питна вода (відноситься до товару). При закупівлі предметів комунальної номенклатури таких як електрична енергія, природний газ, теплова енергія ми користуємось поняттям товарна продукція, тобто перераховані предмети закупівлі є товар., а не послуги. А як бути з водою? Вона що не підпадає під дану категорію. Чим вона відрізняється від теплової енергії? Будь ласка підскажіть, що нам робити? Дайте однозначні рекомендації по застосуванню коду закупівлі при закупівлі води через централізовані системи.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json