Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.09.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7067 / 6852
Підприємство-резидент України планує брати участь у тендері в складі ФОП/ТОВ і є новоствореною юридичною особою. Прошу Вас повідомити, чи має право замовник вимагати від учасників бути не новоствореною юридичною особою, та потребувати учасників мати реєстрацію ЄДРПОУ не менш ніж 4 роки?
Відповідь
10.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7054 / 7084
Доброго дня. Чи можуть проводити діяльність з постачання природного газу підприємства, які мають ліцензії з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом?
Відповідь
27.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7052 / 6726
Чи має право Замовник з власної ініціативи здійснити оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів англійською мовою згідно ч. 4 ст. 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" у випадку, якщо очікувана вартість закупівлі не перевищує суми, визначені згідно вказаної частини, та застосувати у зв'язку з цим положення ч. 5 ст. 28 Закону (розгляд поданих пропозицій до проведення автоматичної оцінки зі складенням відповідного протоколу розгляду тендерних пропозицій), та за умови дотримання строків, передбачених згідно ч. 3 ст. 21 Закону
Відповідь
16.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7047 / 6873
Добрий день. З урахуванням Ваших роз'яснень у відповіді на запит 281/2016 прошу пояснити наступне. Замовники у своїй більшості в тендерній документації вимагають підписувати та ставити печатки на документах тендерної пропозиції, не зважаючи на вимоги статті 12 Закону “Про публічні закупівлі”. "Під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій і здійснення їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг". Крім цього електронні майданчики пропонують після завантаження документів, скріпити пропозицію ЕПЦ. Просимо роз'яснити, чи порушують Замовники вимоги Закону щодо підпису Учасниками документів пропозиції. Дякуємо.
Відповідь
05.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7041 / 7071
Доброго дня! Наша організація проводила відкриті торги. Переможцем було надано Витяг з Єдиного державного реєстру, де в графі «перелік засновників» було зазначено «КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) У ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ВІДСУТНІЙ, ЖОДНА ОСОБА НЕ ВОЛОДІЄ БІЛЬШЕ НІЖ 25% СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ», при цьому засновники не є фізичними особами. Чи є це підставою для відхилення пропозиції переможця торгів відповідно до п.9 ч.1 ст.17 ЗУ «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2