Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
07.03.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Прошу роз'яснити, чи дозволяється за чинним законодавством подача декількома особами спільної тендерної пропозиції (наприклад, для участні малих підприємств у закіпівлі великих лотів, коли одна особа не зможе поставити весь обсяг, або коли при закупівлі робіт кожна з осіб може виконати якусь частину таких робіт). Якщо так, то як це оформлюється? Переможцем у торгах визнаються декілька учасників і укладається багатосторонній договір?
Відповідь
10.03.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня. Чи можуть проводити діяльність з постачання природного газу підприємства, які мають ліцензії з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом?
Відповідь
27.03.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Чи має право Замовник з власної ініціативи здійснити оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів англійською мовою згідно ч. 4 ст. 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" у випадку, якщо очікувана вартість закупівлі не перевищує суми, визначені згідно вказаної частини, та застосувати у зв'язку з цим положення ч. 5 ст. 28 Закону (розгляд поданих пропозицій до проведення автоматичної оцінки зі складенням відповідного протоколу розгляду тендерних пропозицій), та за умови дотримання строків, передбачених згідно ч. 3 ст. 21 Закону
Відповідь
12.12.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка вихід з ситуації, Замовником при оголошенні процедури закупівлі зазначається інформація про очікувану вартість предмета закупівлі із зазначенням інформації про включення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ). Тобто, якщо замовник бюджетна організація та не є платником ПДВ, що він має зазначити у оголошенні про проведення процедури закупівлі? Так, за інформацією ДП "прозорро" в учасника відсутня технічна можливість зазначення чи є він платником ПДВ чи ні. В результаті звіт формується з інформацією яку замовник зазначив при оголошенні процедури закупівлі. Але, яким чином замовник може знати чи буде переможець платником ПДВ або ні?
Відповідь
23.04.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Чи може буди учасником закупівлі на виконання робіт по проекту замовник ПКД та її розробник по тому ж проекту. Дякую.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json