Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7128 / 6813
Відкриті торги було оголошено з ПДВ, у формі тендерної пропозиції наголошувалось на зазначенні Учасником ціни пропозиції з ПДВ. Система вибрала переможця - ФОП,який є платником єдиного податку. Якщо до вартості його пропозиції додати ПДВ, ціна буде перевищувати ціну пропозиції наступного Учасника, очікувану вартість закупівлі та планову суму по цій закупівлі. Кого обирати переможцем?
Відповідь
20.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7116 / 6813
Чи може замовник процедури закупівлі (відкриті торги) переглянути раніше ухвалене рішення про відхилення тендерної пропозиції учасника за наслідками розгляду вимоги (в порядку ч.3 ст.30 Закону України "Про публічні закупівлі"), в якій наведені обставини, що повністю спростовують підстави для відхилення пропозиції даного учасника?
Відповідь
23.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7106 / 6781
На авторизованих електронних майданчиках в системі ProZorro передбачено заповнення учасником торгів в полі «інформація про субпідрядника» інформації щодо залучення/не залучення учасником торгів субпідрядних організацій. Наслідком зазначення/не зазначення інформації про субпідрядників є формування Системою Звіту про результати проведення процедури, один з пунктів якого містить Інформацію про субпідрядника (у разі залучення до виконання робіт або надання послуг) (передбачену ст.19 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIІІ). Звертаємось з проханням про наступну консультацію: Питання 1. Чи повинен Договір про закупівлю містити в собі інформацію яку зазначив Учасник щодо субпідрядника, з конкретизацією даних субпідрядника (найменування, місцезнаходження тощо) або переліком субпідрядних організацій(у разі, залучення де-кількох субпідрядників)? Питання 2. Чи достатньо зазначити у Договорі про закупівлю лише узагальнену інформацію, що планується залучення субпідрядної організації? Питання 3. Чи можуть змінюватись субпідрядники в процесі виконання договору?
Відповідь
27.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7081 / 6952
Відповідно до пункту 5. статті 36 розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі» Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку». Замовник додатковою угодою продовжує термін дії договору та визначає обсяг, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році. Який термін дії додаткової угоди «про продовження терміну дії договору, укладеному в попередньому», з моменту підписання і до …???. Поясність, як вирахувати такий термін дії додаткової угоди «про продовження терміну дії договору, укладеному в попередньому» з посиланням на норми законодавства України. У Законі України «Про публічні закупівлі» зазначено: Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, але один тендер можна провести, наприклад за 40 днів, а інший, враховуючи скарги до АМКУ, відхилення та відміну - за півроку. Враховуючи вищезазначене, абсолютно не зрозуміло, який термін мається на увазі у визначенні «продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року».
Відповідь
07.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7074 / 6967
Прошу роз'яснити, чи дозволяється за чинним законодавством подача декількома особами спільної тендерної пропозиції (наприклад, для участні малих підприємств у закіпівлі великих лотів, коли одна особа не зможе поставити весь обсяг, або коли при закупівлі робіт кожна з осіб може виконати якусь частину таких робіт). Якщо так, то як це оформлюється? Переможцем у торгах визнаються декілька учасників і укладається багатосторонній договір?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2