Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
16.04.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Нами було оголошено мультилотову закупівлю (відкриті торги) за 4 – мя лотами. За двома лотами було призначено аукціон, а по іншим двом закупівля не відбулась у зв’язку з відсутністю пропозицій (не було подано жодної пропозиції). Питання: чи потрібно по тих лотах по яких процедура не відбулась, проводити повторні торги? Або ми маємо підстави укласти прямі договори поза електронною системою закупівель, в тому числі до закінчення процедури закупівлі за лотами щодо яких було подано тендерні пропозиції.
Відповідь
02.04.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня!Тендерний комітет виконкому Саксаганської районної у місті ради, провів процедуру закупівлі "Офісне устаткування та приладдя різне", аукціон пройшов 19.02.2018, визначення переможця відбулося 23.02.2018 року. укладання угоди з урахуванням періоду оскарження було можливим з 06.03.2018 по 15.03.2018. 06.03.2018 ПОСТІЙНО ДІЮЧА АДМІНІСТРАТИВНА КОЛЕГІЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ СКАРГ ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ своїм рішенням прийняла скаргу до рзгляду. Розглід скарги відбулося 20.03.2018. Рішення № 2501-р/пк-пз від 20.03.2018 було оприлюднено лише 29.03.2018 об 11:48. Питаня, з якого по яке число ми, як Замовник маємо право укласти договір з переможцем торгів. Будемо вдячні за терміновість відповіді, у звязку з тим, що Ваша відповідь допоможе розібратися втермінах укладання договору та недопустити порушення Законуц України "Про публічні закупівлі"
Відповідь
08.02.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
У 2013 році було проведено відкритий тендер по об’єкту: «Реконструкція, будівництво аеродромного комплексу комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Одеса», згідно норм Закону України «Про здійснення державних закупівель». Відповідно до результатів тендеру було обрано генпідрядну організацію для здійснення будівельних робіт. У тендерній документації 2013 генпідрядна організація надавала перелік підприємств, для залучення в якості субпідрядників. Проте фактично роботи на вищезазначеному об'єкті розпочались в кінці 2017 року, з огляду на знов виниклу необхідність залучення субпідрядників генпідрядна організація надає службі замовника на узгодження новий перелік субпідрядних організацій. У відповідності до пункта 17 частини другої статті 22 Закона України "Про публічні закупівлі" та статті 36, умови договору після проведення тендеру не повинні відрізнятись від зазначених у тендерній документації. Також слід зазначити, що кількість робіт субпідрядної організації перевищує встановлені законом 20 відсотків. Просимо Вас надати роз'яснення з ситуації, яка склалась, та надати відповідь: 1. Чи повинно ДП "ДБ МАО" або Генпідрядна організація проводити відкрити торги на залучення субпідряника у такій ситуації. 2. Які юридично обгрунтовані дії слід вчинити ДП "ДБ МАО" по вирішенню даного питання.
Відповідь
03.04.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Законом України «Про публічні закупівлі» (далі Закон) не визначено розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону при проведені процедури відкритих торгів. Однак, відповідно до п. 6.4 Порядку здійснення допорогових закупівель, який затверджено наказом ДП «Зовнішторгвидав України» вiд 13.04.2016 №35, крок аукціону, який зазначається у гривнях і вираховується як відсоткове відношення до очікуваної вартості Закупівлі, має знаходитись у діапазоні від 0,5% до 3% від очікуваної вартості закупівлі. Крім того, стаття «Як працює модуль «Аукціон»» на сайті http://infobox.prozorro.org, також містить рекомендовані межі мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону, а саме 0,5-3% від бюджету. Проте, досвід проведення закупівель за процедурою відкритих торгів з очікуваною вартістю понад 20-30 млн. грн. виявив значне звуження конкурентного середовища та унеможливлення для Учасників знижувати ціну їх тендерних пропозицій під час аукціону у разі визначення мінімального кроку пониження ціни у розмірі 0,5 відсотка або більше від очікуваної вартості закупівлі у зв’язку із занадто великим кроком пониження ціни. Виходячи з вищезазначеного, прошу надати роз’яснення чи має право Замовник не порушуючи вимог Закону визначати розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону нижчим за 0,5% від очікуваної вартості закупівлі при проведені процедури відкритих торгів?
Відповідь
19.09.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня!Із листів Мінекономрозвитку №3304-06_29397-06 від 21.08.2017р.та Департаменту ІТ МВС №16/1-2002 від 31.07.2017р. не зрозуміло чи є персонально-довідковий облік єдиної інформаційної системи МВС відкритим єдиним державним реєстром, доступ до якого є вільним. Допоможіть, будь-ласка, розібратись із цим питанням, а також із тим чи повинні тепер замовники вимагати у переможця довідку про несудимість.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json