Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
22.12.2017
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня. Відповідно до ст.35 Закону переговорна процедура застосовується Замовником у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Відповідно до ст.8 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) просимо надати відповіді на наступні запитання: 1. Чи повинні закупівлі, які два рази не відбулися через відсутність достатньої кількості учасників, відповідати один одному в частині предмету закупівлі, технічним і якісним характеристикам, а також вимоги до учасників? 2. Чи потрібно, при проведенні вже переговорної процедури закупівлі, вимагати від учасника надати всі документи та довідки які були визначенні тендерною документацією за попередніми двома закупівлі, а саме по ст.16 та ст.17 Закону? Оскільки ст.35 Закону не передбачає надання Переможцем документів передбачених ст.17 Закону. Дякуємо.
Відповідь
20.12.2017
Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
Постачальник не встигає поставити товар у строк, викладенний в проекті договору.
Відповідь
18.12.2017
Запитання      Тема: Тендерна документація
Добрий день! По відкритим торгам (з публікацією англійською мовою) на 4 лота, процедура на стадії подання тендерних пропозицій, необхідно відмінити ОДИН з лотів (технічно на майданчику це можливо) по причині відсутність потреби по даному лоту. Запитання, чи потрібно вносити зміни в тендерну документацію, наприклад написати примітку по тексту де є лот - "Відмінено" та продовжити строк подання тендерних пропозицій, чи просто залишити Тендерну документацію без змін як вона є?
Відповідь
08.12.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня. Просимо надати роз'яснення щодо повторного оголошення відкритих торгів. Ситуація полягає у наступному: Оголошені відкриті торги у листопаді не відбулись з підстави відсутності учасників. Виникає необхідність повторно розпочати процедуру. Замовник вносить зміни у річний план, де уже орієнтовний початок змінено на грудень. І знову протоколом перезатверджує документацію. Але, тут виникли питання у інших замовників. Оскільки, вони при повторному оголошенні торгів не змінювали річний план ( щодо орієнтованого початку), а також завантажували документацію із датою затвердження минулих торгів. Просимо роз'яснити який шлях є правильний?
Відповідь
06.12.2017
Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
09.08.2017р. на майданчику «Е-ТЕНДЕР» був проведений аукціон UA-2017-08-03-002027-b. Замовник: Київський зоологічний парк. ТОВ «ЮРЕНЕРГО» - учасник торгів. Після проведення аукціона Замовник відмінив закупівлю. Рішення про скасування закупівлі – від 21.08.2017р. Згідно Постанови №553 від 09.08.2017р. «Про внесення змін до Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків»: …«У разі відміни торгів або визнання їх такими, що не відбулися, оператором авторизованого електронного майданчика повертається плата учаснику/переможцю, крім випадків, коли пропозиції учасника/переможця було відхилено.". ТОВ «ЮРЕНЕРГО» вважає, що майданчик «Е-ТЕНДЕР» повинен повернути кошти, потрачені за участь в аукціоні, адже в Постанові чітко вказано: …у разі відміни торгів…», тобто на момент відміни торгів, який, як факт, відбувся після прийняття вказаної Постанови.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json