Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
23.09.2021
Запитання      Тема: Інше
Тендер відбувся в 2004 році (до прийняття Закону України "Про державні закупівлі"), врезультаті чого було підписано договрі між сторонами. На даний момент змінюється одна із сторін. Для цього протрібно знову проводити тендер і підписувати договір вже з новою стороною договору чи можна просто укласти договір з новою стороною так, як первинний договір було укладено до прийняття ЗУ "Про державні закупівлі"?
Відповідь
18.06.2020
Запитання      Тема: Тендерна документація
Замовник у ТД викладає вимогу щодо підтвердження відповідної кваліфікації працівників Учасника - наявність диплому та курсів підвищення кваліфікації. Закупівля - бюджетне фінансування. 1.Чи має Учасник змогу подава покументи про освіту та документ підвищення кваліфікації не державного зразку? 2.Робітник не має відповідної кваліфікації, є тільки початкова освіта. Для підтвердження його кваліфікації чи достатньо буде подати тільки довідку про підвищення кваліфікації вільного зразку (не державного зразку)? З повагою, Вікторія
Відповідь
17.02.2020
Запитання      Тема: Тендерна документація
Доброго дня, підскажіть будь ласка, договір на електричну енергію підписано 13.02.2020року. Один з пунктів цього договору мав наступний зміст - "Ціни за одиницю товару встановлюються в національній валюті України, та не можуть змінюватись протягом 90 днів з моменту розкриття тендерної пропозиції учасника-продавця". Чи мають право Сторони не чекаючи закінчення цих 90 днів, змінити ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків в зв*язку з коливанням ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі ?
Відповідь
16.10.2019
Запитання      Тема: Інше
Чи є правові підстави у Замовника для прийняття рішення про відхилення пропозиції учасника/ів процедури закупівлі, або про відміну торгів чи визнання їх такими, що не відбулися під час проведення процедури закупівлі, у випадку надання тендерних пропозицій різних учасників (різних юридичних осіб), враховуючи що ці юридичні особи мають різних засновників, непов’язані між собою, мають різні організаційно-правові форми але мають ідентичні найменування (назви підприємств)?
Відповідь
01.07.2020
Запитання      Тема: Інше
Ч. 11 ст. 14 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачено, що строк розгляду найбільш економічно вигідної пропозиції не повинен перевищувати 5 робочих днів з дня завершення електронного аукціону. Тобто пропозиції всіх учасників (якщо попередні відхиляються) мають бути розглянуті у цей строк, а не на одного учасника надається 5 робочих днів?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json