Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.12.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3552 / 3503
Договір на електроенергію (на 2019 р, прямий без процедури закупівлі, опублікований Звіт в Прозоро) укладений з постачальником універсальних послуг. Нам пропонують додатковою угодою продовжити його дію на наступний рік до укладання нової (прямої угоди, сума передбачається біля 100 тис. грн). Чи буде це правомірно? Організація бюджетна
Відповідь
31.08.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3551 / 3574
Як вірно викласти звіт про закупівлю, яка здійсненна за тристоронньою угодою (2 замовника, які сплачують суму договору в рівних частинах, та 1 виконавець)? Чи вірно буде викладати такий договір тільки на свою частину суми коли в самому договорі прописана вся сума? Дякую.
Відповідь
07.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3551 / 3537
Відповідно до оновленої редакції Закону України "Про публічні закупівлі" 25.12.2015 р. № 922-VIII з 19.04.2020 р. закупівлі товарів, робіт і послуг вартістю від 50 тис. грн. до 200 тис. грн для товарів і послуг і 1, 5 млн. грн для робіт проводяться із застосуванням процедури спрощених закупівель, а допороговими відповідно вважаються закупівлі від 1 коп. до 50 тис. грн. Прошу роз’яснити: Як бюджетним установам здійснювати передплату періодичних видань, якщо загальна сума за передплату декількох видань перевищує 50 тис. грн? Чи потрібно проводити спрощену закупівлю? Чи можна зазначати конкретну назву видання, яке установа бажає передплатити?
Відповідь
21.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3547 / 3581
Відповідно до пункту 5 частини7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури; Просимо роз’яснити, чи можна вказану норму Закону застосувати, якщо в основному договорі за проведеною спрощеною процедурою не були прописані відповідні умови, але з моменту виконання основного договору не пройшло 3х років, загальна вартість аналогічних послуг є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої статті 3 Закону та не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення спрощеної закупівлі.
Відповідь
17.02.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3546 / 3540
Доброго дня, підскажіть будь ласка, договір на електричну енергію підписано 13.02.2020року. Один з пунктів цього договору мав наступний зміст - "Ціни за одиницю товару встановлюються в національній валюті України, та не можуть змінюватись протягом 90 днів з моменту розкриття тендерної пропозиції учасника-продавця". Чи мають право Сторони не чекаючи закінчення цих 90 днів, змінити ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків в зв*язку з коливанням ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2