Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3378 / 3450
місцевим бюджетом виділено 140,0 тис.грн.на друк книжок місцевих авторів(три автори,планується укласти три договори під одним кодом:20,0 тис.,50,0 тис.та 70,0 тис.грн.)між авторами та виконавцем робіт укладено договори про передачу майнових прав на твір.Чи не буде порушенням при проведенні допорогової закупівлі відмова іншим учасникам пропозицій,зважаючи на те,що укладені вищезазначені договори по передачі майнових прав з конкретним виконавцем робіт?Дякую.
Відповідь
18.10.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3376 / 3313
Доброго дня! Відповідно до частини 4 статті 13 Бюджетного кодексу України благодійні внески входять до складу власних надходжень бюджетних установ, які отримуються додатково до коштів загального фонду бюджету і включаються до спеціального фонду бюджету. При здійсненні закупівель комунальним підприємством, керуючись вартісними межами, визначеними статтею 3 Закону України "Про публічні закупівлі", чи вважається закупівля на додаткові кошти, а саме благодійні внески, новим предметом закупівлі у розумінні Закону України "Про публічні закупівлі"? При плануванні закупівель на рік, наявність надходжень благодійних внесків неможливо передбачити.
Відповідь
15.02.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3376 / 3472
Доброго дня!Навчальний заклад провів спрощену закупівлю та уклав договір з учасником на постачання електричної енергії з ТОВ Промгазсіті з 05.02.2021р. Постачальник з яким був укладений договір у 2020 р. вимагає оплату за спожиту електричну енергію за січень 2021р., аде договірні відносини відсутні. Як нам вирішити це питання? Який договір і з ким училище повинно укласти?
Відповідь
07.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3376 / 3358
Відповідно до оновленої редакції Закону України "Про публічні закупівлі" 25.12.2015 р. № 922-VIII з 19.04.2020 р. закупівлі товарів, робіт і послуг вартістю від 50 тис. грн. до 200 тис. грн для товарів і послуг і 1, 5 млн. грн для робіт проводяться із застосуванням процедури спрощених закупівель, а допороговими відповідно вважаються закупівлі від 1 коп. до 50 тис. грн. Прошу роз’яснити: Як бюджетним установам здійснювати передплату періодичних видань, якщо загальна сума за передплату декількох видань перевищує 50 тис. грн? Чи потрібно проводити спрощену закупівлю? Чи можна зазначати конкретну назву видання, яке установа бажає передплатити?
Відповідь
30.12.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3375 / 3382
Чи зобов'язаний Замовник відхилити тендерну пропозицію Учасника,якщо вона не підтверджена КЕП?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2