Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
18.10.2021
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня! Відповідно до частини 4 статті 13 Бюджетного кодексу України благодійні внески входять до складу власних надходжень бюджетних установ, які отримуються додатково до коштів загального фонду бюджету і включаються до спеціального фонду бюджету. При здійсненні закупівель комунальним підприємством, керуючись вартісними межами, визначеними статтею 3 Закону України "Про публічні закупівлі", чи вважається закупівля на додаткові кошти, а саме благодійні внески, новим предметом закупівлі у розумінні Закону України "Про публічні закупівлі"? При плануванні закупівель на рік, наявність надходжень благодійних внесків неможливо передбачити.
Відповідь
02.02.2021
Запитання      Тема: Тендерна документація
Відповідно до частини 7 статті 28 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник має право звернутися по підтвердження інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. Разом з тим, законодавець не зазначає, на кого покладається відповідальність щодо перевірки достовірності документів та обсягу такої перевірки. Питання 1: Чи зобов'язаний замовник перевіряти достовірність тендерної документацію учасників? Питання 2: Чи зобов'язаний замовник перевіряти достовірність документації переможця тендеру, яка подана для укладання договору?
Відповідь
26.08.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Учасник для підтвердження наявності аналогічних договорів (Замовник вимагав три аналогічних договори за 2019-2020 р.) надав три договори з одним і тим самим Замовником. Чи будуть вони вважатися аналогічними і трьома різними з точки зору законодавства про публічні закупівлі?
Відповідь
23.04.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Підскажіть будь ласка. В спрощених закупівлях ми можемо закупити той товар який ми хочемо "наприклад нам потрібен глюкометр Акучек Актив він і тільки він так, як закуплені під цю марку тест смужки до цього глюкометру" Чи можемо ми не прийняти еквівалент товару поданий учасником. Чи це буде порушення Закону??????????
Відповідь
23.04.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Чи може замовник в тендерній документації спрощеної закупівлі прописати вимоги п. 1-7 ст. 17 ЗУ "Про публічні закупівлі"? Тобто щоб з підстав визначених в п.1-7 даного закону в спрощеній закупівлі можна було відхилити учасника.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json