Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
15.02.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня!Навчальний заклад провів спрощену закупівлю та уклав договір з учасником на постачання електричної енергії з ТОВ Промгазсіті з 05.02.2021р. Постачальник з яким був укладений договір у 2020 р. вимагає оплату за спожиту електричну енергію за січень 2021р., аде договірні відносини відсутні. Як нам вирішити це питання? Який договір і з ким училище повинно укласти?
Відповідь
02.04.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
1.Чи вимагати в Спрощених закупівлях відповідно до ЗУ "Про внесення змін до ЗУ "Про публічні закупівлі" відповідність Учасника вимогам ст 16, ст 17? (Чи небуде це дискримінацією?) 2.Чим зараз керуватись - При затвердженні Положення про Уповноважену особу, яка буде діяти з 19 квітня 2020 відповідно до ЗУ "Про внесення змін до ЗУ "Про публічні закупівлі". 3. Етапи проведення спрощеної закупівлі: Від Оголошення до кінцевого строку подання пропозицій до 6р.дн ПРИ ЦЬОМУ НА УТОЧНЕННЯ 3р.дн. на подання пропозицій не більше 5р.дн? Після уточнення йде подання пропозицій, я правильно розумію...
Відповідь
23.09.2021
Запитання      Тема: Інше
Тендер відбувся в 2004 році (до прийняття Закону України "Про державні закупівлі"), врезультаті чого було підписано договрі між сторонами. На даний момент змінюється одна із сторін. Для цього протрібно знову проводити тендер і підписувати договір вже з новою стороною договору чи можна просто укласти договір з новою стороною так, як первинний договір було укладено до прийняття ЗУ "Про державні закупівлі"?
Відповідь
24.02.2021
Запитання      Тема: Інше
КОНСОРЦІУМ - тимчасове статутне об'єднання підприємств для досягнення його учасниками певної спільної господарської мети яке має власне ЄДРПОУ. Чи може приймати учать в закупівлі підприємство яке входить до консорціуму та окремо консорціум? (По суті це дві різні юр. організації)
Відповідь
26.03.2021
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Відповідно до п. 1 ч. 5 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі», дія Закону України «Про публічні закупівлі» не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари, роботи і послуги, закупівля яких становить державну таємницю відповідно до Закону України "Про державну таємницю", або які згідно із законами України потребують спеціальних заходів безпеки. Порядок проведення закупівель товарів, робіт та послуг, що становлять державну таємницю регулює ст. 18 Закону України «Про оборонні закупівлі», відповідно до якої закупівля товарів, робіт і послуг оборонного призначення, що становить державну таємницю, здійснюється за закритими закупівлями відповідно до цього Закону з урахуванням положень закону, що регулює питання захисту державної таємниці.Враховуючи вище викладене та керуючись ст. 9 Закону України «Про публічні закупівлі», просимо Вас надати роз`яснення: 1. Який порядок отримання інформації про роботу та отримання доступу до Реєстру учасників відбору та виконавців державних контрактів (договорів)? 2. Який порядок проведення процедури закритих закупівель та де здійснювати публікацію Оголошення про початок переговорів/поетапних переговорів?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json