Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
17.03.2017
Запитання      Тема: Інше
Підприємство здійснює свою діяльність в окремих сферах господарювання відповідно до абз.12 п.4 ст.1 ЗУ "Про публічні закупівлі". Підприємство визначено виконавцем Державного оборонного замовлення. Для виконання зазначеного оборонного замовлення підприємству необхідно залучити співвиконавців. Очікувана вартість виконання робіт співвиконавцями підпадає під сферу дії ЗУ "Про публічні закупівлі" відповідно до абз.2 ч.1 ст.2 зазначеного Закону.Якими нормами чинного законодавства повинно керуватись підприємство при укладанні договорів зі співвиконавцями державного оборонного замовлення?
Відповідь
16.03.2017
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до абзаців 4-5 ч.1 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі": "Під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, установлених цим Законом, та можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору. У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону." В якому разі є обов"язковим застосування електронної системи закупівель при умові, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за 200 тисяч гривень?
Відповідь
15.03.2017
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Теплопостачальне підприємство є замовником у сфері застосування ЗУ Про публічні закупівлі. Підприємство є природним монополістом.(єдиним виконавцем у наданні послуг з ЦО), крім того підприємство займається й іншою комерційною діяльністю що передбачена Статутом. Зокрема надаємо послуги з транспортних пасажирських перевезень, будівельно-підрядні роботи, вуличної розмітки....Тому у підприємства є потреба у закупівлі будматеріалів,та інших товарів і робіт не повязаних з основною діяльністю (постачання тепла) Відповідно до вищенаведеного просимо надати письмове роз'яснення щодо застосування п.1 ст.2 ЗУ Про публічні закупівлі, а саме при закупівлі товарів і послуг ми повинні керуватися першим чи другим бзацом п.1ст.2 Закону про публічні закупівлі?
Відповідь
15.03.2017
Запитання      Тема: Інше
Згідно паспорту бюджетної програми середні витрати на проведення соціальної та професійної адаптації одного учасника АТО складають 5366,8 грн. А згідно інформації навчального закладу витрати на навчання одного учня за професією водій транспортних засобів категорії "С" складають 10387,65 грн. Чи маємо ми право перевищувати витрати, які затверджені в паспорті бюджетної програми?
Відповідь
14.03.2017
Запитання      Тема: Інше
Чи може в одній будівлі бути декілька обєктів капітального ремонту??? (В одній будівлі на різних поверхах окремі проектні роботи, чи це один обєкт)
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json