Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.03.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3373 / 3165
На підставі якого документу встановлюється заробітна плата " Фахівця з публічних закупівель"
Відповідь
04.03.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2581 / 2545
Доброго дня. Комунальному підприємству власник (обласна рада) виділяє кошти на поповнення статутного капіталу. За дані кошти планується придбання основних засобів через проведення відкритих торгів. Для планування закупівель необхідно вказати джерело фінансування. До якого джерела фінансування відносяться кошти, отримані комунальним підприємством на поповнення статутного капіталу?
Відповідь
03.03.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2726 / 2694
Чи має право державне підприємство Міністерства освіти і науки України проводити навчання та підвищення кваліфікації членів комітетів з конкурсних торгів підприємств і установ з питань публічних закупівель?
Відповідь
27.02.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3646 / 3684
Служба автомобільних доріг є замовником будівництва дороги, що веде до кордону з Словаччиною. Фінансування здійснюється за рахунок бюджетних коштів та коштів спільної операційної програми Європейського інструменту сусідства 2014-2020. Роботи за кошти ЄС звільняються від податку на додану вартість. Роботи за державні кошти не звільняються від податку на додану вартість. Як за таких умов проводити тендер? Розділяти на дві пропозиції : з ПДВ та без ПДВ ? Чи можливо ми помиляємось і у разі реєстрації плану закупівель весь обсяг робіт звільняється від ПДВ?
Відповідь
27.02.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3339 / 3322
Наше підприємство відноситься до замовників, які проводять діяльність в окремих сферах господарювання. п. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачено, що дія цього закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: товари, роботи, послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіальними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень або визначаються в порядку, встановленому зазначеними органами, у тому числі якщо визначення таких цін здійснюється на аукціонах. Чи розповсюджується дія цього пункту Закону на закупівлю послуг щодо медичного огляду робітників, в Державних медичних установах для яких тарифи на платні послуги з медичного обслуговування встановлені розпорядженням Київської міської державної адміністрації м.Києва відповідно до пункту 12 додатка до постанови Кабінету міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», постанов Кабінету міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти» та від 28 грудня 1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади»?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2