Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
19.05.2017
Запитання      Тема: Інше
Прошу надати роз"яснення по наступному питанню: Чи застосовується Закон України " Про публічні закупівлі" на пенсії хворих (грошові кошти), які лікуються в комунальній лікарні, такі кошти зараховуються на рахунок установи на спеціальний фонд кошторису (спецфонд)? При можливості повідомити, згідно якого нормативно- правового документу їх можна установі використовувати. Дякую.
Відповідь
18.05.2017
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! ТОВ «Теплоінвест – Запоріжжя» є суб’єктом господарювання, яке: - здійснює діяльність в окремих сферах господарювання (виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) на промисловій чи комерційній основі; - забезпечує потреби держави (плануємо укласти договори про закупівлю послуг: пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води за державні кошти); - не є розпорядником бюджетних коштів; - статутний капітал - 100 % приватна власність; - провадить діяльність на підставі ліцензії, яка не може розглядатися як спеціальне чи ексклюзивне право; - відповідно до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 22.03.2017 № 308, Ліцензіат (ТОВ «Теплоінвест – Запоріжжя») повинно використовувати кошти, отримані за рахунок діяльності з виробництва теплової енергії, за цільовим призначенням та з дотриманням принципів здійснення закупівель відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі». Враховуючи вищенаведене, прошу дати відповідь на наступні запитання: 1. ТОВ «Теплоінвест – Запоріжжя» є замовником у розумінні п. 9 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» та має здійснювати закупівлі з дотриманням вимог цього Закону? 2. Як Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, затверджені Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 22.03.2017 № 308 кореспондуються з Законом України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
17.05.2017
Запитання      Тема: Інше
Добрий день! Планується провести капітальний ремонт сходових клітин у житловому будинку. Вартість робіт складає 130000 грн. У зазначену суму передбачено включити витрати, як на технагляд так і на експертизу. Якщо керуватись листом Мінекономіки від 25.11.2016 № 3302-01/38216-06, то вартість експертизи та технагляду відносяться до визначення «роботи» і включаються до зведеного кошторису. Виникає питання, чи ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ замовник окремо проводити допорогові закупівлі як на технічний нагляд, так і на експертизу? Також, підкажіть, будь ласка: 1) чи необхідно замовнику проводити окремі закупівлі на технагляд, якщо вартість зазначених робіт не перевищує пороги встановлені Законом України «Про публічні закупівлі», а також для виконання зазначених робіт існує компанія підпорядкована виконавчому органу і має відповідних спеціалістів для виконання робіт з технічного нагляду. У замовника зазначені спеціалісти відсутні. 2) Вартість робіт на технагляд необхідно визначати після визначення суми договору (після проведених торгів) чи визначати суму до торгів (керуючись запланованою сумою закупівлі)? Сума передбачена на технагляд повинна складати не більше 2%. Якими законодавчими документами має можливість керуватись Замовник? Дякую!
Відповідь
13.05.2017
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до рішення тринадцятої сесії Хмельницької міської ради №2 від 22.03.2017р. «Про внесення змін бюджету міста Хмельницького на 2017 рік» міській комунальній аптеці «ВІОЛА» передбачено надання поворотної фінансової допомоги на суму 1000 000грн. (один мільйон грн.) Враховуючи вищезазначене, наше підприємство набуло ознаки одержувача бюджетних коштів. Згідно плану використання виділеної поворотної фінансової допомоги (позики) планується здійснювати закупівлю медикаментів та перев’язувальних матеріалів для подальшої їх реалізації третім особам з метою отримання прибутку. Окрім цього зазначимо, що МКА «Віола» за Статутом являється комерційним підприємством (п. 1.1 Статуту), метою діяльності якого є отримання прибутку (п. 2.1 Статуту) Отож, для правозастосування поняття «Замовник» щодо МКА «Віола», відповідно до пункту 9 частини першої статті 1 Закону «Про публічні закупівлі» та роз’яснень Мінекономрозвитку України від 29.04.2016 №3302-06/12875-06, недостатньо ознаки «одержувач бюджетних коштів», адже діяльність підприємства здійснюється на комерційній основі та потреби територіальної громади в медикаментах і перев’язувальних матеріалах (згідно плану використання бюджетних коштів) забезпечується на конкурентному ринку. Просимо роз'яснення, чи потрібно нашому підприємству проводити процедуру публічної закупівлі медикаментів та перев'язувальних матеріалів на 1млн. грн., передбаченої нам позики з бюджету?
Відповідь
12.05.2017
Запитання      Тема: Інше
З метою вдосконалення національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Мінекономрозвитку України від 23.12.2015 р. № 1749 просимо надати роз’яснення щодо порядку внесення змін до національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» стосовно розподілення окремих товарів.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json