Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
22.03.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Прошу надати роз"яснення стосовно порядку публікації звіту про укладений договір згідно ПКМУ №225 від 20.03.2020р. Особливо прохання роз"яснити алгоритм дії на виконання п.6, а саме організовує та проводить закупівлі не раніше ніж через 48 годин з моменту оприлюднення інформації про закупівлю в електронній системі закупівель за критеріями, які включають, зокрема, ціну та строк поставки товарів або виконання робіт чи послуг; Замовник публікує інформацію про закупівлю і через 48 годин визначає переможця і підписує договір? Чи замовник проводить переговори і через 48 годин публікує договір? Прохання надати детальне роз"яснення порядку і послідовності дії Замовника.
Відповідь
20.03.2020
Запитання      Тема: Інше
Добрий день! Питання потенційного учасника процедури закупівлі полягає в наступному. Чи може юридична особа, створена за законодавством України, використовувати досвід виконання договорів свого засновника-нерезидента?
Відповідь
20.03.2020
Запитання      Тема: Інше
Між ТОВ "НВК "Укрекопром" та ТОВ "Переробні Технології" було укладено Договор № 19-ЛЦ від 23.02.2018 року надання послуг з утилізації відходів. ТОВ "Переробні Технології" неодноразово (більше 50 разів) залучало ТОВ "НВК "Укрекопром" як субпідрядника до публічних закупівель (посилання додаються) без дозволу ТОВ "НВК "Укрекопром". Після перемоги у закупівлі ТОВ "Переробні Технології" жодного разу не передало ТОВ "НВК "Укрекопром" відходи на утилізацію (предмет закупівлі). Як у такому разі захистити себе ТОВ "НВК "Укрекопром" та організатора закупівель від надання недостовірної інформації та вирокистання відомостей (ліцензії та ін документів) ТОВ "НВК "Укрекопром" без дозволу останніх???
Відповідь
18.03.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка ,як лікарні закуповувати медичні вироби медикаменти та мед.обладнання , у зв'язку з прийнятим Законом про внесення змін про публічні закупівлі спрямованих на подолання коронавірусу. Чи затверджений перелік тих самих мед вироб. та обладнання.які можна закупити без тендеру.
Відповідь
18.03.2020
Запитання      Тема: Інше
Законом України № 2155-VIII від 5 жовтня 2017 року (далі Закон) встановлено порядок оформлення та використання електронного цифрового підпису (кваліфікований електронний підпис). Зокремо визначено, що кваліфікований електронний підпис має таку саму юридичну силу, як і власноручний підпис, та має презумпцію його відповідності власноручному підпису. Використання електронних довірчих послуг не змінює порядку вчинення правочинів, встановленого законом (ст.17, 18 Закону). Виходячи із наведеного результати надання кваліфікованих електронних довірчих послуг повинні визнаватися в усіх державних установах та іншими користувачами цих послуг. Керуючись ст. 581 Господарського кодексу України використання суб’єктом господарювання печатки не є обов’язковим, Наявність або відсутність відбитка печатки суб’єкта господарювання на документі не створює юридичних наслідків. У відповідності до ст. 25 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року тендерна пропозиція учасника подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом завантаження скан-копій необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації. У зв’язку із поширенням вірусу COVID-19 в України та запровадження масових карантинних заходів, включно із віддаленою роботою та обмеженням будь яких особистих контактів, прошу: 1. Підвердити можливість завантаження документів, наприклад у форматі WORD зі скріпленням всієї пропозиції кваліфікованим електронним підписом (така можливість уніфіковано надається всіма електронними майданчиками) незалежно від вимог тендерної документації щодо надання саме скан копій цих документів із особистим підписом уповноваженої особи? 2. Чи буде така пропозиція вважатись належним чином поданою у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json