Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
15.01.2018
Запитання      Тема: Інше
Просимо надати розяснення щодо легітимності видачі сертифікатів проходження навчання у сфері публічних закупівель організаціями, які займаються навчанням замовників. Чи є реєстр закладів, яким надано право на проведення навчання у сфері публічних закупівель.
Відповідь
15.01.2018
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Питання перше.Відповідно до пункту 9 частини 1 статті 8 Уповноважений орган організовує наради та семінари з питань закупівель. Скажіть, будь ласка, чи плануються такі наради,семінари у 2018 році і хто на них може бути присутній? Питання друге. Чи плануються у 2018 госпрозрахункові семінари для замовників у ДП "Зовнішторгвидав"? Якщо ні, то з якої причини? Дякую.
Відповідь
05.01.2018
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня!Відповідно до Закону України про житлово-комунальні послуги" та Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173 (далі - Порядок), міською радою прийнято рішення про визначення на конкурсних засадах юридичних осіб, які здійснюватимуть збирання та перевезення твердих побутових відходів у межах територій відповідних районів міста. Прошу надати роз'яснення, яким чином має бути визначено виконавця послуг з вивезення ТПВ для замовника, який фінансується з Державного Бюджету України - шляхом проведення відкритих торгів чи шляхом проведення конкурсу відповідно до Порядку?
Відповідь
03.01.2018
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Наше Комунальне підприємство не є Замовником в розумінні Закону оскільки не фінансується з бюджету і здійснює свою діяльність на комерційній основі (Ст. 78 Господарського Кодексу України). Чи можемо ми провести відкриті торги через Прозорро (на майданчику е-тендер), якщо система дає нам можливість лише провести допорогові закупівлі та оприлюднити звіт про укладений договір. Підкажіть,будь ласка, яким чином ми зможемо це правильно зробити. І друге питання: Чи можливо через Прозорро проводити щоквартально допорогові закупівлі на один і той же товар замість відкритих торгів? Дякую)))
Відповідь
02.01.2018
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Допоможіть розібратися у наступній ситуації. У 1 кварталі 2018 року планується передача освітніх закладів (шкіл) з районної комунальної власності у комунальну власність об’єднаної територіальної громади. Наприкінці 2017 року відділом освіти районної державної адміністрації було проведено відкриті торги на закупівлю природного газу для забезпечення всіх шкіл району у 2018 році, за результатами яких укладено договір на постачання природного газу. Що робити раді об’єднаної територіальної громади, коли відбудеться передача п’яти шкіл з районної комунальної власності у комунальну власність об’єднаної територіальної громади (проводити нову процедуру відкритих торгів і укладати договір на закупівлю природного газу для цих п’яти шкіл чи це буде часткове правонаступництво по договору, укладеному відділом освіти районної державної адміністрації на закупівлю природного газу). Якщо проводити нову процедуру відкритих торгів, то коли її розпочати, бо передача відбудеться посеред навчального року.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json