Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.07.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2641 / 2584
Доброго дня. Ми є замовником будівництва школи. Загальна вартість буд-ва згідно договору 2016р -95 млн. грн. В 2018 році проведено коригування ПКД, вартість будівництва склала - 215 млн. грн. Залишок невикористаної суми становить 120 млн. грн. Для закінчення будівництва школи в повному обсязі та здачі об'єкта в експлуатацію з найменшими ризиками та виникнення проблем при подальшій експлуатації замовник змушений провести переговорну процедуру закупівлі з одним учасником згідно п.5 ст.35 ЗУ "Про публічні закупівлі" Просимо розтлумачити можливість застосування даної норми закону.
Відповідь
25.07.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2955 / 2984
Добрий день, скажіть, будь-ласка, якщо замовником було двічі відмінено переговорну процедуру закупілі для потреб оборони у звязку з відсутністю учасників чи може замовник провести просто переговору процедуру?
Відповідь
24.07.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2731 / 2687
В м.Красногорівка Донецької області готувались відкриті торги по закупівлі металопластикових вікон. Але сьогодні мені повідомили, що відкритих торгів не буде, тому що замовник самостійно може вибирати постачальника у зв'язку з "надзвичайною ситуацією" Чи це можливо,
Відповідь
23.07.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3393 / 3392
В 2016 році проведено тендер на закупівлю робіт (підписано угоду на 12 млн. грн.), на дану суму угоду виконано, але роботи не завершені у зв’язку із збільшенням суми виконаних робіт, які технічно і економічно пов'язані з головним (первинним) договором. Чи має право замовник провести додаткову переговорну процедуру закупівлі на підставі ст. 35 ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
19.07.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3434 / 3340
Згідно з Річним планом закупівель на 2018 рік Координаційним центром було заплановано відповідно до ДК 021:2015 за кодом 64210000-1 «Послуги телефонного зв’язку та передачі даних» 3 (три) процедури закупівлі на загальну суму – 518 640,00 грн. Зокрема, за предметом закупівлі «ДК 021:2015 код 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (послуги зв'язку)» очікуваною вартістю 6240,00 грн планувалась закупівля послуг стаціонарного телефонного зв’язку у ПАТ «Укртелеком» шляхом застосування переговорної процедури закупівлі. З метою отримання експертного висновку Координаційний центр неодноразово звертався до уповноважених на це організацій для підтвердження наявності умов застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 5 частини другої статті 35 Закону. ПрАТ «Діпрозв’язок» листом від 05.07.2018 № 2279-34-18 надано відповідь про те, що вартість послуг з надання одного експертного висновку стосовно закупівлі телекомунікаційних послуг становить 9000,00 грн з ПДВ, що значно перевищує вартість предмета закупівлі. У зв’язку з вищевикладеним просимо надати відповідь на такі питання. 1. Якими нормативно-правовими актами передбачено обов’язковість отримання замовниками експертних висновків або посилання на них при застосуванні переговорної процедури закупівлі, окрім пункту 14 Повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури, форма якого затверджена наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490? 2. Чи буде відповідати вимогам Закону застосування переговорної процедури закупівлі «ДК 021:2015 код 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (послуги зв'язку)» очікуваною вартість 6240,00 грн у разі застосування пункту 5 частини другої статті 35 Закону, без наявності експертного висновку, оскільки його вартість перевищує очікувану вартість самої процедури закупівлі?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2