Календар подій

11
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.08.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2942 / 2770
Замовник публічних закупівель планує здійснити їх за переговорною процедурою на підставі ч. 2, п. 2, ст. 35 "Закону про публічні закупівлі". Чи має замовник у такому випадку отримувати письмову згоду Уповноваженого органу (Міністерства економіки) на застосування переговорної процедури?
Відповідь
20.08.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3396 / 3453
Згідно з частиною 1 статті 31 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі-Закон) у 2017 році замовником було двічі відмінено процедуру закупівлі робіт на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій: Замовник мав підстави для застосування переговорної процедури у відповідності з пунктом 4 частини 2 статті 35 Закону. Замовник може розпочати процедуру закупівлі наприкінці поточного року за відповідним предметом закупівлі у разі потреби до здійснення відповідної закупівлі (Роз’яснення уповноваженого органу з питань закупівель - Мінекономрозвитку №3302-06/29640-06 від14.09.2016). Тому,тендерний комітет замовника прийняв рішення почати переговорну процедуру робіт наприкінці 2017 року з внесенням в річний план закупівель поточного (2017) року для потреб 2018 року (виконання робіт передбачено на 2018 рік). Роботи мають складний характер, тому підприємством проводилась довготривала робота щодо пошуку можливих учасників закупівлі. Договір на закупівлю був укладений в червні 2018 року. Чи є порушенням Закону внесення процедури в річний план закупівель 2017 року (процедура закупівлі робіт почата наприкінці 2017 року) для потреб 2018 року та укладення договору за результатами закупівлі робіт в червні 2018 року без повторного дублювання процедури в річний план 2018 року?
Відповідь
20.08.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3253 / 3135
Була оголошена переговорна процедура на виконання робіт-виконанець визначен. Проводилась зустріч з ним, на якій всіх все влаштувало. Було розміщено протокол про визначення переможця. А тепер виконавець каже, що не буде виконувати роботи і договір заключати не буде. Які наши наступні дії? чи потрібно вимагати лист з відмовою від виконавця, чи достатньо розмістити протокол засідання тендерного комітету-про що в ньому писати? Дякую
Відповідь
16.08.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2951 / 2945
Прошу надати роз'яснення з питання здійснення закупівлі робіт шляхом переговорної процедури. Переговорну процедуру закупівлі робіт розпочато у грудні 2017 року з підстав, передбачених п.4 ч.2 ст.35 Закону України Про публічні закупівлі, на підставі річного плану на 2017 рік, оприлюдненого веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель, з приміткою, у формі річного плану п. 9: - «строк виконання 2018рік». Закупівлю робіт здійснено у червні 2018 року шляхом підписання договору з учасником у відповідності з вимогами ч.3 ст.35 Закону. Але, відповідно до ст. 4. Закону, закупівля здійснюється відповідно до Річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Чи відповідає вимогам Закону здійснення такої закупівлі робіт без її внесення у Річний план на 2018 рік, який оприлюднюється у 2018 році на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель з підстав зазначених вище (примітка, у формі Річного плану на 2017 рік - (п.9) «строк виконання 2018рік»?.
Відповідь
15.08.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2669 / 2526
Замовником було двічі відмінено відкриті торги у зв’язку з поданням для участі в них менше двох тендерних пропозицій. Під час проведення другої процедури відкритих торгів, відповідно до рішення сесії, збільшено загальну суму закупівлі так як за час проведення процедур ціна на товар значно зросла. Предмет закупівлі, його технічні, кількісні, якісні характеристики, а також вимоги до учасника замовником змінено не було. Змінено тільки суму процедури та строки постачання. Чи можемо в нашому випадку провести переговорну процедуру закупівель? Дуже дякуємо за відповідь.
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json