Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.07.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3318 / 3226
Ми збираємось провести закупівлю з капітального ремонту електродвигуна з очікуваною вартістю приблизно 40 000 000 грн. Питання наступні: 1.Це роботи чи послуги відповідно до закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015р. № 922-VIII та наказу від 17.03.2016 р. №454 "Про затвердження порядку визначення предмету закупівлі"? 2.За скільки днів до розкриття необхідно опубліковувати оголошення про проведення закупівлі та тендерну документацію? 3.Чи потрібно оголошення додатково опубліковувати на веб-порталі уповноваженого органу англійською мовою?
Відповідь
04.07.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3130 / 3012
У зв'язку з набранням чиності наказу Мінекономрозвитку від 07.05.2019 №790 "Про внесення змін до Поорядку визначення предмета закупівлі", зокрема, внесено зміни до Порядку в частині визначення предмета закупівлі медичних виробів, виникло наступне питання. Всі медичні вироби, які відносяться до НК 024:2019 "Класифікатор медичних виробів" повинні відноситись до коду ЄЗС ДК021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні ? І не можно відности до інших кодів класифікатора ЄЗС ДК021:2015? Наприклад "скло предметне" - 33790000-4: Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення; а тепер його потрібно віднести тільки до коду 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, так як відповідно до НК 024:2019 це медичний виріб?
Відповідь
04.07.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3246 / 3117
Проводяться поточні роботи з ремонтних робіт різних вулиць села,, що не перевищують 200 тис. кожен, по ДК України 021:2015 код один,чи не буде порушенням укласти прямі договора та проводити звіти про укладені договора?
Відповідь
01.07.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3145 / 3114
Ми замовник, що здійснює діяльність в особливих сферах. Маємо закупілю послуг, а саме "Послуги зі збирання, перевезення, захоронення, знешкодження побутових відходів, побутових відходів з повітряних суден, великогабаритних відходів" (далі - послуги). Тарифи на дану послугу визначаються в порядку, встановленому КМУ (Постанова КМУ від 26.07.2006 № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами», ЗУ "Про відходи", ЗУ "Про житлово-комунальні послуги"). Просимо допомогти визначити чи поширюється дія ЗУ "Про публічні закупівлі" на вказану послугу, враховуючи п.5 ч.4 ст.2 Закону 922? Завчасно дякую!
Відповідь
26.06.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3841 / 3661
Доброго дня! В ході проведення моніторингу мою увагу привернула діяльність у Львівському регіоні так званих юридичних консультантів у закупівлях, що проводять медзамовники міста Львова та Львівської області. Так, більшістю замовників Львівського регіону включається до тендерної документації вимога про оплату учасниками процедур закупівель даних замовників (переможцями) юридично-консультаційних послуг, що надаються замовникам. Крім того, мною встановлено, що в системі публічних закупівель відсутня інформація про проведені процедури торгів на закупівлю згаданими замовниками юридично-консультаційних послуг, оплатити які мають учасники (переможці). Тобто, в даному випадку маємо уникнення замовниками проведення процедур закупівель. Надайте будь ласка відповідь, чи можуть замовники при купівлі одного предемету закупівлі (фармацевтична продукція) включати до умов документації інший предмет закупівлі (юридично-консультаційні послуги). Надайте будь ласка відповідь, якщо в замовника існує потреба в закупівлі юридично-консультаційних послуг, чи повинен він проводити закупівлю таких послуг у відповідності до Закону України "Про публічні закупівлі".
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2