Календар подій

03
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.10.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4179 / 4088
Пропонується провести заходи з технічного захисту інформації в приміщенні державної установи, в тому числі закупівля устаткування, проведення монтажних робіт,а також таємних робіт, на які поширюється дія Закону України «Про державну таємницю», всі заходити проводитимуться на одному об’єкті та організаційно пов’язані. Попередньо загальна вартість усіх заходів (робіт та матеріалів) перевищує 200 тис. грн., але менша ніж 1,5 млн. грн. Чи потрібно проводити публічні торги або допорогові закупівлі за таких умов, з урахуванням вимог абзацу четвертого ч. 3 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»? Чи можливо за таких умов проводити пряму закупівлю всього об’єму робіт та матеріалів у одного виконавця?
Відповідь
09.10.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5005 / 4724
В результаті пориву трубопроводу виникла необхідність в проведенні послуг з поточного ремонту пошкоджених приміщень будівлі. З метою визначення обсягів збитків та визначення шляхів ліквідації наслідків аварії був розроблений технічний кошторис на виконання послуг з поточного ремонту приміщень будівлі. Страховою компанією нам були відшкодовані витрати спричинені аварією на підставі зазначених документів. Просимо надати відповідь чи поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі» на такий випадок. Це запитання виникло тому, що Замовник буде проводити закупівлю послуг з інших видів поточного ремонту, очікувана вартість яких перевищує вартісні межі, встановлені абзацом другим частини першої статті 2 Закону.
Відповідь
10.08.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3595 / 3542
У видпаку якщо замовник підпадає під одну з умов незастосування ЗУ "Про публічні закупівлі", передбачених ч. 3 ст. 2, чи може замовник: 1. провести закупівлю з використанням системи Прозорро за власним бажанням? 2. якщо відповідь на питання 1. так, чи можливо оскаржити таку закупівлю в порядку, передбаченому ст. 18 Закону?
Відповідь
01.08.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4204 / 4167
Комунальне підприємство "Харківський міський центр нерухомості" (далі - Підприємство) створене Харківькою міською радою, яка володіє більшістю - 100% голосів. Основний вид діяльності - управління комунальним майном. Підприємством як установником управління укладено договір управління нерухомим майном з Товариством як управтителем. Вигода від управління майном належить Підприємству. Підприємство та Товариство мають намір здійснити реконструкцію майна в рамках договору управління за рахунок вигоди від управління майном (тобто за рахунок коштів Підприємства), вартість будівельних робіт 8 млн. грн. Стороною по договору і платником буде виступати Товариство. Чи потрібно Підприємству проводити процедури закупівлі.
Відповідь
27.07.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3468 / 3521
Відповідно до п. 9 ст. 1 ЗУ «Про публічні закупівлі» «замовники - органи державної влади, органи місцевого самоврядування та органи соціального страхування, створені відповідно до закону, а також юридичні особи (підприємства, установи, організації) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи; у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків.» Лісові господарства України є державними підприємствами з часткою власності держави 100%. Директора лісгоспів призначаються Державним агентством лісових ресурсів, яке є державною установою, шляхом підписання контрактів. Відповідно до ст. 1 Лісового кодексу України «Ліси України є її національним багатством і за своїм призначенням та місцерозташуванням виконують переважно водоохоронні, захисні, санітарно-гігієнічні, оздоровчі, рекреаційні, естетичні, виховні, інші функції та є джерелом для задоволення потреб суспільства в лісових ресурсах». Відповідно до ст. 2 Лісового кодексу України «Лісові відносини - суспільні відносини, які стосуються володіння, користування та розпоряджання лісами і спрямовуються на забезпечення охорони, відтворення та стале використання лісових ресурсів з урахуванням екологічних, економічних, соціальних та інших інтересів суспільства» Основним видом діяльності лісових господарств є захист та створення лісових насаджень, лісівництво та інша діяльність в лісовому господарстві та надання допоміжних послуг в лісовому господарстві, що є забезпеченням потреб громади або держави з охорони лісу. Також почастішали випадки коли лісові господарства вносять зміни в статути і позиціонують себе як державне комерційне підприємство, таким чином не проводять відкритих торгів та публікують лише звіти про укладені договори. Враховуючи вищенаведене прошу надати відповідь чи є Замовником в розумінні Закону «Про публічні закупівлі» лісові господарства України? Прошу надати чітку однозначну відповідь в зв’язку з великим об’ємом фінансових коштів, які витрачаються зазначеними підприємствами при закупівлі товарів, робіт та послуг.
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json