Календар подій

03
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11 / 22
Доброго дня. Звертаюсь до Вас за роз'ясненнями стосовно відкритих торгів, що не відбулись через недостатню кількість учасників. Закупівля була оголошена до вступу в дію нового Закону. Після того як не було учасників закупівлю було оголошено вже після введення в дію нового Закону. Пропозиції надав тільки один учасник. Я можу розглянути його пропозицію за переговорною процедурою? Чи потрібно ще раз перевиставити торги? Початкова очікувана вартість була 32 тис., а потім 33 тис. Для застосування переговорної процедури потрібно щоб два тендери що не відбулись повинні бути ідентичні без внесення жодних змін? І ще одне питання, чи потрібно під кожну закупівлю до 50 тис. робити протокол УО? Дякую.
Відповідь
19.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2 / 8
Доброго дня. Є трьосороній договір. Сторони - Замовник, Виконавець, Благодійник. Благодійник плате Виконавцю грошові кошти на послугу, на замовлення Замовника більше 200 тисяч гривень. Чи потрібно проводити процедуру торгів. Благодійником є громадська організація
Відповідь
18.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3 / 9
Доброго дня! Наш комунальний заклад орендує приміщення у іншого комунального закладе обласної ради, що є балансоутримувачем будівлі. Вартість спожитих комунальних послуг ми відшкодовуємо балансоутримувачу будівлі за договором про відшкодування. Відповідно до роз'яснення https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=6a49ce5f-9c5f-4aa0-a2aa-797134bbe026&lang=uk-UA відшкодування комунальних послуг орендодавцю не потребувало проведення процедур закупівлі і відображення в системі Прозоро. Водночас, враховуючи зміни до Закону, що набрали чинності 19.04.2020, а також наявність в системі опублікованих звітів про аналогічні договори, просимо надати наступні роз'яснення: 1. Чи є договір про відшкодування вартості комунальних послуг закупівлею в розумінні Закону? 2. Чи відображати передбачені видатки на відшкодування орендодавцю вартості комунальних послуг у річному плані закупівель та, відповідно, чи публікувати звіт про укладений договір при укладанні договору на відшкодування орендодавцю вартості спожитих комунальних послуг?
Відповідь
18.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2 / 7
Надайте, будь-ласка, роз’яснення щодо п.18 ч.5 ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі» (зі змінами), а саме: Чи підпадають під дію Закону закупівлі, якщо предметом закупівлі є платні медичні (ч.1 ст.3 Основ законодавства України про охорону здоров’я визначено, що послуга з медичного обслуговування населення (медична послуга)-послуга, що надається пацієнту закладом охорони здоров’я або фізичною особою-підприємцем, яка зареєстрована та одержала в установленому законом порядку ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, та оплачується її замовником. Замовником послуги з медичного обслуговування населення можуть бути держава, відповідні органи місцевого самоврядування, юридичні та фізичні особи, у тому числі пацієнт ) послуги з переліку послуг відповідно до Постанови КМУ «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» від 07.09.1996 р. № 1138 (зі змінами)?
Відповідь
18.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
9 / 9
Установою, що є Замовником відповідно до п.3 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі", укладено цивільно-правовий договір про виконання робіт з ремонту приміщення з фізичною особою, яка не має статусу суб'єкта підприємницької діяльності. Оплата праці за таким договором здійснюється у вигляді винагороди з фонду заробітної плати. Чи поширюється дія Закону України "Про публічні закупівлі" на придбання робіт чи послуг у фізичних осіб за цивільно-правовим договором за рахунок коштів з фонду заробітної плати?
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json