Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
61 / 63
Чи вправі Замовнику відмовити учаснику (відповідно яких нормативних документів) в участі у спрощеній закупівлі, що була оголошена відповідно до Постанови Кабінету міністрів України № 169 від 28.02.2022 (зі змінами) силаючись на те, що такий учасник та/або його власник (контролер), кінцевий бенефіціар зареєстрований на тимчасово непідконтрольній Україні території? Будемо вдячні за надану інформацію.
Відповідь
21.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
286 / 278
Я, Коробкін Олександр Віталійович, подав через застосунок Дія заяву на виплату мені, як ФОП допомоги у розмірі 6500 грн, заява подана 30 березня 2022 року, в ДІЇ прийшло повідомлення про зарахування коштів 10 липня, проте фактично кошти на картку не надійшли, хоча я звертався в банк і перевіряв,кошти до цього часу не поступили. Повідомлення в Дії виявилось хибним. ПРОШУ ПОВІДОМИТИ МЕНЕ ПРО ДАТУ ЗАРАХУВАННЯ КОШТІВ з метою усунення можливого шахрайства.w
Відповідь
21.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
331 / 325
Чи розповсюджується норма Закону 2352 зміни до статті 119 КЗпП України частина 3) на членів добровольчих формувань територіальної оборони
Відповідь
12.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
428 / 420
Доброго дня. Я залишила заявку на допомогу але не отримала жодної відповіді. Як жити без копійки в кишені? На кусок хліба немає.
Відповідь
07.07.2022 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
250 / 263
Уважно вивчивши роз'яснення Мінекономіки №3323-04/42505-06 від 27.06.2022 року щодо змін, внесених до порядку закупівель у період воєнного стану, а саме питання про відмінності застосування спрощеної закупівлі згідно з постановою №169 в якому не зазначено, що однією з відмінностей є створення та публікація річного плану. на сайті Прозорро у розділі Інфобокс міститься інформація: "В разі проведення спрощеної закупівлі за Постановою № 169 така закупівля не вноситься у річний план закупівель. Так само закупівля не вноситься до річного плану і в разі проведення запиту ціни пропозиції по Постанові № 169. При цьому замовнику необхідно своїм рішенням затвердити перелік та об’єми того, що буде закуповуватись за Постановою №169. Перелік може змінюватись ". Прошу Вас висловити свою позицію стосовно зазначеного питання. Заздалегідь вдячна.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2