Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
25.10.2022
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Відповідно до "Особливостей здійснення публічних закупівель ..." затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 чи повинен замовник оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, якщо вартість закупівлі менша 50 тисяч гривень? Яка норма закону на даний час врегульовує це питання?
Відповідь
25.10.2022
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Відповідно до "Особливостей здійснення публічних закупівель ..." затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 чи повинен замовник оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, якщо вартість закупівлі менша 50 тисяч гривень? Яка норма закону на даний час врегульовує це питання?
Відповідь
25.10.2022
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Просимо надати роз’яснення: чи звітувати та, якщо звітувати, то в який термін за закупівлями за річною потребою до 50 тис. грн.
Відповідь
25.10.2022
Запитання      Тема: Інше
У п. 11 постанови ПКМУ № 1178 від 12.10.2022 року зазначено, що "Для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких є меншою ніж 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких є меншою ніж 200 тис. гривень, робіт, вартість яких є меншою ніж 1,5 млн гривень, замовники можуть використовувати електронну систему закупівель відповідно до умов, визначених адміністратором електронної системи закупівель, у тому числі електронний каталог для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково дотримується принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом, вносить інформацію про таку закупівлю до річного плану та оприлюднює відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель". А відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону, зазначено, що "Установити, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні в разі здійснення замовником закупівлі без використання електронної системи закупівель, за умови що вартість закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору. Замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження та/або місцезнаходження постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг), та/або місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, якщо поширення такої інформації несе ризики для безпеки замовника та/або постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг)". Питання: Чи потрібно замовнику оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель щодо здійснення закупівель до 50 тисяч гривень?
Відповідь
25.10.2022
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Роз'яснення щодо дії постанови 1178 в розрізі чинного законодавства та постанови 169
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json