Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.09.2021 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1517 / 1598
Хто покладає на директора закладу освіти повноваження уповноваженої особи: сам директор своїм наказом, відділ освіти чи засновник? У вигляді якої надбавки і в якому розмірі дана робота керівника має оплачуватись?
Відповідь
15.09.2021 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1444 / 1434
Відповідно до ч.3 ст.11 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник має право призначити декілька уповноважених осіб, за умови що кожна з таких осіб буде відповідальною за організацію та проведення конкретних процедур закупівель/спрощених закупівель. Пунктом 2.3. Примірного положення про уповноважену особу затвердженого наказом Мінекономіки від 08.06.2021 № 40 передбачено, що у разі відсутності однієї уповноваженої особи (під час перебування на лікарняному, у відрядженні або відпустці) замовник має право визначити іншу уповноважену особу, яка буде виконувати обов'язки такої уповноваженої особи. В АТ «Укрзалізниця», як в одного з найбільших закупівельників в Україні, буде призначено значну кількість уповноважених осіб, кожна з яких буде відповідальною за організацію та проведення конкретних процедур закупівель/спрощених закупівель. Просимо надати роз’яснення, щодо діяльності уповноваженої особи, яка буде виконувати обов'язки іншої уповноваженої особи у разі її відсутності. 1. Чи має право замовник встановити взаємозаміщення між призначеними уповноваженими особами? Наприклад, у разі тимчасової відсутності уповноваженої особи відповідальної за закупівлю послуг призначити виконувати її обов’язки іншу уповноважену особу яка є відповідальною за закупівлю товарів? 2. Чи має право уповноважена особа, яка виконує обов’язки тимчасово відсутньої уповноваженої особи, завершити процедури закупівель/спрощені закупівлі розпочаті тимчасово відсутньою уповноваженою особою?
Відповідь
03.09.2021 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1652 / 1637
Доброго дня! Підкажіть будь ласка як бути у даній ситуації, в установі вводять дві уповноважені особи до штату. Одна уповноважена особа буде займатися спрощеними процедурами, а інша відкритими торгами. Підкажіть вони повинні підпорядковані на пряму директору тобто віднести їх до відділу адміністрації чи до відділу економіки? Допоможіть розібратися у даній ситуації.
Відповідь
01.09.2021 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1615 / 1624
Чи може уповноважена особа з питань закупівель знаходитись в родиних зв"язках з головним бухгалтером підприємства
Відповідь
26.08.2021 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2264 / 2213
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» замовник може утворювати тендерний комітет (комітети) для організації та проведення закупівель до 01.01.2022. Просимо надати роз’яснення щодо порядку завершення процедур закупівель розпочатих тендерними комітетами у 2021 році: 1. Чи має право тендерний комітет приймати рішення після 01.01.2022 щодо процедур закупівель розпочатих у 2021 році? 2. Чи має право уповноважена особа приймати рішення після 01.01.2022 щодо процедур закупівель розпочатих тендерними комітетами у 2021 році?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2