Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
09.08.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Якщо у тендерах Prozorro в якості постачальника послуг приймає комунальне підприємство (КП), чи дійсно чинне законодавство дозволяє такому підприємству надавати послуги, але забороняє здавати майно (наприклад, спецтехніку) в оренду чи в прокат щляхом участі у тендерних процедурах? Зіткнулися із ситуацією, що КП не може податися на закупівлю послуг спецтехніки із водієм (!) лише тому, що в назві тендеру, у коді CPV та у тендерній документації наявні слова "оренда" і "прокат" спецтехніки, а не "послуги" спецтехніки.
Відповідь
09.11.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня.У нас виникла наступна ситуація по процедурі відкритих торгів UA на суму 3 139 280 грн.: по причині двократної відміни Замовником торгів у звязку з відхиленням усіх тендерних пропозицій мусимо подавати об'яву та розпочинати торги утретє. Але за мінімальним циклом протяжності процедури та терміном виконання договору поставки (32 твердопаливних котла за 30 днів) ми не встигаємо як мінімум отримати за умовами договору поставки весь об'єм товару за договором. Питання: чи маємо ми право розпочинати процедуру у 2017році, не дивлячись на те, що скоріш за все - повна поставка, та вже точно - оплата коштами державного бюджета(яка за умовами казначейства може здійснюватись тільки на протязі 30 днів після поставки усього об'єму товару за договором) не можуть бути здійсненими у 2017 році. Сесія відповідної районної ради відбудеться тільки у середині грудня 2017р., на якій буде визначено - чи виділяються зазаначені неосвоєні у 2017р. кошти на цю ж статтю видатків у 2018р, чи витрачаються у 2017р. вже на іншу статтю видатків іншому підприємству, і ми у цьому випадку як підприємство втрачаємо назавжди можливість придбання котлів для школ і дитячих садочків. Намагатимемося максимально повно відпрацювати процедуру і вийти на намір про укладення догвору поставки і його укладення до кінця 2017р. з метою обгрунтування пред районною Радою необхідності пролонгувпання виділення коштів на 2018р.Чим у випадку якщо це нам вдасться регулюватимуться особливості завершення процедури у 2018 році?
Відповідь
03.05.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відповідно до абзацу 1 частини 1 статті 25 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) «Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації. Документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, та документи, що містять технічній опис предмета закупівлі, подаються в окремому файлі». В частині 2 статті 22 Закону наведено перелік вимог, які повинна містити тендерна документація. Частиною 3 статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Замовником в тендерній документації передбачено надання зразків продукції після проведеного аукціону. Враховуючи вищезазначене, просимо надати роз’яснення, чи має право замовник в тендерній документації встановити вимогу щодо надання учасниками зразків продукції та, у разі їх невідповідності вимогам, встановленим в тендерній документації, відхилити тендерну пропозицію такого учасника?
Відповідь
22.03.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Закупівля UA-2017-12-18-001616-a Переможець відкритих торгів ТОВ "Агропетроль ЛТД" не здійснює постачання товару (договір укладено, всі документи переможець надав).Інформацію про розірвання договору вже внесено. У закупівлі брали участь 6 учасників. Згідно Закону пропозиції учасників мають бути дійсними не менше 90 днів. учасник №2 ТОВ"Фрея трейд" (за результатами аукціону) не підтвердив готовність здійснити поставку товару учасник №3 ТОВ"Інтерполіхім" підтверджує свою пропозицію та готовий виконати всі умови закупівлі. ЯК ОБРАТИ ІНШОГО ПЕРЕМОЖЦЯ ТА УКЛАСТИ З НИМ ДОГОВІР? Несвоєчасне постачання (внесення) добрив призведе до порушення агротехнології і як наслідок недотримання запланованої врожайності та економічних втрат.
Відповідь
02.04.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
поясніть, чи має право замовник після оцінки наданих тендерних пропозицій переносити дату аукціону на сім днів раніше? (наприклад: оголошення протоколу розгляду тендерних пропозицій 01.03.2018, дата аукціону 11.03.2018, пізніше дату перенесено на 04.03.2018)
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json