Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.02.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4970 / 5046
Добрий день! В результаті проведення відкритих торгів на закупівлю природного газу, був заключений договір. В договорі допущена технічна помилка в терміні дії. Чи можливо додатковою угодою викласти термін дії в новій редакції?
Відповідь
02.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4970 / 4922
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, відповідно до п.17, ч.2, ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Тендерна документація повинна містити інформацію про залучення субпідрядника у разі закупівлі робіт, а також згідно Вашого Листа № 3302-06/3812-06 від 07.02.2017 року «Щодо розробки тендерної документації», в якому ви зазначаєте, що замовник має зазначити в тендерній документації інформацію про залучення субпідрядника для надання робіт. Разом з тим, посилаючись на ст.19 Закону зазначаєте, що у звіті про результати проведення процедури - потрібно надавати інформацію про залучення субпідрядника у разі виконання робіт або послуг, який формується автоматично. Чи правомірно вимагати інформацію про залучення субпідрядника для надання послуг, якщо в Законі указано для надання робіт, а вплинути на формування звіту про результати проведення процедури можливості немає?
Відповідь
23.01.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4949 / 4971
Лікарні на проведення кап. ремонт відділення виділені кошти в сумі 5 000 000,0 грн. Згідно проектно-кошторисної документації вартість даних робіт склада - 5 600 000,0 грн.яка включає в себе: проектні роботи, експертизу кошторисної документації, технічний нагляд за виконанням робіт. В минулому році на даний об"єкт було проведено закупівлю на розробку Проекту на суму 30 000,0 грн.та пройдена Підрядником експертиза кошторисної документації. Питання : 1.На яку суму лікарні необхідно провести торги? 2. Якщо сума на техічний нагляд становить 80 000,00 грн. Необхідно торги проводити з урахування цієї суми, чи треба відняти її від загальної суми : 5 000 000,00 - 80 000,00 = 4 920 000,00 грн.? 3. На суму техічного нагляду необхідно робити Звіт про укладений Договір ? 4. Якщо Експертний звіт на суму 5 600 000,00 грн., а Переможець, наприклад, переможе на суму 5 100 000,00 грн. чи потрібно Переможцю робити нову Експертизу кошторисної Документації і отримувати новий Експертний Звіт на суму на яку він переміг ?
Відповідь
25.01.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4936 / 5092
Просимо надати консультацію з наступного питання. Учасником до кінцевого строку подання подано тендерну пропозицію у вигляді двох файлів. Перший файл тендерної пропозиції завантажено раніше і документи цього файлу пропозиції містять недоліки, які можуть бути підставою для відхилення. Проте у другому файлі цієї пропозиції, що завантажений декількома годинами пізніше, містяться абсолютно ті самі документи, що і в першому, проте при цьому виправлені усі недоліки, що були у першому. Таким чином, файл тендерної пропозиції, завантажений пізніше, повністю відповідає умовам тендерної документації. Жоден з файлів не відображається у вигляді закреслених даних. Таким чином, учасник подав тільки одну тендерну пропозицію, бо реєстр отриманих тендерних пропозицій містить лише одне найменування цього учасника. Але чи можна визнати пропозицію учасника, такою що відповідає умовам тендерної документації?
Відповідь
10.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4936 / 4818
Прошу Вас дати роз’ясн ення стосовно процедури закупівлі No UA - 2017 - 01 - 27 - 002835 - b учасником ТОВ «Альфа трейдінг - К» було надано при закупівлі найнижчу ціну та доданий пакет документів в сканованому вигляді. Що на момент підписання протоколу про прийняття рішення не порушувало законодавства. Але згідно Додатку 3 Тендерної документації та згідно статті 17 закону переможець торгів у строк що не перевищує 5 ти днів з дати оприлюднення на веб порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укла сти договір, повинен надати на адресу замовника у паперовому вигляді з супровідним листом пакет документів. Учасник ТОВ «Альфа трейдінг - К, пакет документів в строки не надало. Скажіть будь ласка чи вважається порушенням якщо учасник надасть пакет документі в не в строки ? так як документація наступного учасника ТОВ КМП ФІРМА «ЕКОТЕП» не має повного пакету потрібних документів, які повинні були бути в сканованому вигляді підшиті на майданчику прозоро. А ціна наступного учасника значно перевищує ціни попер едніх учасників. КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2