Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.02.2020 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
4012 / 3948
Закупівля не відбулась (відмінена замовником в зв'язку з технічними та арифметичними помилками). Чи в праві орган державного фінансового контролю здійснювати моніторинг такої процедури та вказувати на порушення законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Відповідь
18.02.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3620 / 3665
В тендерній пропозіції яку надав участник згідно встановленої форми замовником в таблиці де треба було зазначити вартість за одинцю послуги , а саме 49,00 грн. - заначив загальну вартість послуги - 355152,00 грн . Прицьому цена економічно вигідна. у даного учасника. Чи є це віднисти до формальної (несуттєвої) помилки? Чи потрібно выдхиляти тендерну пропозицію?
Відповідь
12.02.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2610 / 2577
Як змінити сумму договору якщо в звязку з технічною помилкою було внесено меншу сумму
Відповідь
04.02.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4430 / 4300
Добрий день. Питання стосується абз. 7 п.5 ч.2 статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 № 114-IX (далі – Закон № 114): "договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель - для замовників, визначених у пункті 4 частини першої статті 2 цього Закону, у разі здійснення закупівлі відповідно до частин другої та шостої статті 3 цього Закону 114;" Я не зовсім розумію використання У ВИЩЕЗАЗНАЧЕНІЙ СТАТТІ частини 6 статті 3 Закону 114, в якій мова йде про те, що цей Закон не застосовується у певних випадках. Чи може тут мова шла не про частину другу та шосту статті 3 цього Закону 114; а про частину другу та ТРЕТЮ статті 3 цього Закону 114. Тому що, виходить, що договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ застосовується у разі здійснення спрощених закупівель та у РАЗІ КОЛИ МОВА ЙДЕ ПРО НЕЗАСТОСУВАННЯ ЦЬОГО ЗАКОНУ В ПЕВНИХ ВИПАДКАХ. Разом з тим відповідно до ч.3 ст.4 Закону 114 до РПЗ не включаються закупівлі, для яких цей Закон не застосовується. Тобто звіт про договір про закупівлю не включати до РПЗ? Хотілось почути Вашу думку та отримати роз’яснення щодо абз. 7 п.5 ч.2 статті 4 Закону № 114. Чи може тут мова йде про механічну помилку.
Відповідь
03.02.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3315 / 3277
Добрий день!За процедурою відкритих торгів, нами було заключено договір про закупівлю на придбання бензину та дизельного палива.Договір було оприлюднено відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" з дотриманням строків.Але потім було виявлено, що помилково було розміщено договір з підписом та печаткою Постачальника, та лише підписом Замовника.Процедура була завершена і договір замінити не можна.Чи буде правомірним рішення ОРГАНІВ КАЗНАЧЕЙСТВА відмовити у реєстрації договору при тому що печать на договорі була поставлена на підтвердному документі.І як можно виправити відповідну технічну помилку? Дякую!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2